Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az elejen szeretnem leszogezni hogy nem szeretnek hulye valaszokat kapni mert ez tenyleg egy mely tema es szeretnem hogy olyan emberek irnanak akiknek a velemenye er is valamit. Tehat van 1 baratom konkretan kb az egyetlen, 7 eve ismerjuk egymast, egymas csaladjat stb. De mostanaban az elmult lassan 1 evben azt veszem eszre hogy nagyon sokszor semmibe vesz, ugy beszel velem mint a kutyaval, hulyenek nez, ha egy publikus helyen vagyunk es mondok valamit (csak neki nem is hangosan) igy mondja hogy “ez hulye, ez nem normalis, idiota stb,” tok hangosan hogy az emberek direkt hulyenek nezzenek legalabbis nekem ez az erzesem. Vagy ha kerdezek tole valamit akar viccbol elkezdi ilyen idegesitoen lereagalni hogy ez nem igy van, ez rohadtul nem igaz stb, amikor tokre erthetoen egy viccnek szantam sot meg van olyan hogy elotte eggyutt viccelodtunk hasonlo teman es utana ilyen bunko. Nem tudom mit tegyek, ti mit tennetek a helyemben?
júl. 5. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék igazi barátokat, az ilyen gyökeret pedig kizárnám az életemből.
júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem a barátod. Egy barát nem viselkedik így, akkor sem, ha épp mondjuk nehéz időszakon megy keresztül és emiatt kicsit feszültebb, idegesebb. Mert olyan nyilván 1-1x lehet, hogy ideges és kicsit gorombán szól vissza, nem úgy veszi a poént, de ha így van,ahogy írod és direkt megaláz mások előtt, akkor ez az ember nem a barátod.

Azt tudod tenni, hogy őszintén elmondod neki, mit érzel, és ha nem változtat, akkor hagyni kell. A megfogalmazásodból az jön le, hogy értelmes, intelligens emberke vagy, biztos vagyok benne, hogy találnál magadnak új barátokat, akit tisztelnek, szeretnek és nem lekezelik meg megalázzák.

júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 koszonom szepen a valaszod. Pont ilyen emberek valaszat vartam mint amilyen te vagy :)
júl. 5. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az, hogy kivel hány éve ismeritek egymást nem jelent semmit. Az alényeg, hogy annyi év után is van e értelme a kettőtök közti barátságnak. A te esetedben a leírtak alapján ezt nem látom. Szóval szerintem ne foglalkozz vele, ha ő ilyen akkor miért is mennél olyannak aki rombolja az önképedet. Ha félsz tovább, akkor szerintem itt előbb utóbb valkinek tele lesz a pohár és valószinűleg úgy is így fog végződni.
júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!