Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt-e olyan nagy sértődés,...

Volt-e olyan nagy sértődés, ami miatt hirtelen, egyik pillanatról a másikra véget ért egy barátság az életedben?

Figyelt kérdés

És előtte semmi jele nem volt, de valamin egyszer csak nagyon kiakadt az egyik fél, és a másikotok is ezen annyira berágott, hogy soha többé nem kerestétek egymást.

És ez legyen már több éve, évtizede, minél régebbi, annál "jobb".


Írd le az előzményeket, és az ominózus utolsó sztorit (párbeszédet), ami derült égből villámcsapásként ért.


Ha érdekel valakit, leírom az enyémet is.


júl. 1. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdeztem, h miért árult el

-mondta: ne már, hogy ezen akadj ki.

Utána hívott többször, meg írt. De nem válaszoltam. Nem rá voltam mérges, hanem magamra. Tudtam, milyen ember, rég még kellett volna szakítani vele a kapcsolatot.



#3 Kérdező! Nekem kívülállóként ez máshogy jön le:

Te tettél neki egy félig szexuális tartalmú megjegyzést. Miután nem reagált a kedved szerint, belekötöttél a szavaiba.

Közben eltelt 25 év és megihlet benned egy kérdést a gyk-n.

Inkább úgy tűnik, te gondoltál bele többet.

júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Meguntam, hogy mindig hozzá kell alkalmazkodni, ha a találkozásokról van szó. Megbeszélt időpontra azt írta, hogy mégsem ér rá, mert elfelejtette, hogy milyen programja van. Én közben miatta szerveztem át az egész hetemet. Végül megírtam, hogy akkor ne jöjjön. Azóta sem hívott, nem érezte jogosnak a dühömet, még csak elnézést sem kért. Ennek már 2 éve.
júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11

Kicsit se volt számomra vonzó szexuálisan.

Ő viszont többször próbálkozott.

júl. 2. 08:57
 14/19 anonim ***** válasza:

Nincs még 10 éves a következő eset:

gimiben a legjobb barátom megváltozott az utolsó évre, de a mai napig nem tudom, hogy az érettségi-felvételi okozta stressz váltotta-e ki azokat belőle, vagy csak ott jött felszínre az igazi énje. Állandóan szidta az osztálytársainkat, eléggé bicskanyitogató stílusban, majd utána ment oda hozzájuk jópofizni, közben neten szívezte mindegyikük képeit. Eleinte le se reagáltam azokat a monológokat, majd egy ponton túl kértem, hogy ennyire azért ne lovallja bele magát a témába.


Aztán egyszer, beismerem, nyersebben szóltam neki. Azért űzött gúnyt belőlük, szidta a többieket, mert rástresszeltek a matek próbaérettségire.

Nem mentség, tudom, de addig bírtam, hogy már vagy 3-4 hónapja minden beszélgetésünk abból állt, hogy másokat szapult, hülyézett és társai. Ő pedig kiosztott engem, hogy kinek képzelem én magam, nem vagyok különb a többi osztálytársnál, ő soha többet nem akar velem beszélni. Látni se nagyon.

Tartottam hozzá magam. Végül ő keresett meg pár hónapra rá neten, de nem tudtuk megbeszélni a dolgot. Én a magam részéről elnézést kértem, mert tudom, hol hibáztam, neki ezt nem sikerült megtennie.

júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Örökre és hirtelen megbomlott kapcsolatokról írjatok
júl. 2. 21:03
 16/19 anonim ***** válasza:
Ugyan nem évtizedes sztori még, 7-8 éve volt. Szimplán megszakította velem a kapcsolatot, mert a drogos pasija fontosabb lett neki. Otthagyott mindent, a családja is rajtam kereste, teljesen eltűnt. Egy közös haverunk egy pesti kórházból hívott fel, hogy mi a fene van, mert a detoxikálóba vitték a csajt és rendőrök várnak rá, mert csurdig volt ekivel. Mondtam neki, hogy a pasijával meg annak az anyjával narkózgatnak, én rég letettem róla a kezem. Előtte legjobb barátnők voltunk a gimnáziumban.
júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem egy haverommal volt,legalábbis havernak hittem...Kb.tíz éves ismeretség,rendszeres együtt bulizás,marhulás.Soha nem voltunk rosszban.

Lett egy barátnője,és onnantól teljesen meghülyült.Bár voltak közvetlen előtte rossz időszakai,meghalt az anyja,egy kicsit befelé fordult,de ez a csaj is valószínű meghülyítette.Én még először nem ismertem a csajt,a többiek mondták,hogy nem teljesen százas,ők nem kedvelik.Mentünk többen kocsival vidékre vendégségbe,és ez a csaj meghívatta magát utólag.Ő és ez az állhaverom kipécéztek maguknak,beszólogattak,provokáltak,pld.hogy ők szexelni akarnak,és aludjak kint az előszobában,de a hátam mögött is mondtak dolgokat,hogy minek jöttem én oda egyáltalán(közben én eleve meg voltam hívva,a csaj meg csak odapofátlankodott)

Végül már a házigazda szólt be nekik,hogy most már álljanak le.Én meg bánom,hogy nem beszélgettem el velük,csak egyszerűen annyira nem értettem a szitut,hogy azt sem tudtam,mit reagáljak erre.Legalább megmondta volna a pasas,hogy mi a baja velem,mit tettem neki keresztbe,miért utál,mint a sz4rt.Még azt is elfogadtam volna,hogy valamiért én vagyok a hibás,ha reálisan megindokolja.

De ez ennyi volt,soha többé nem találkoztunk.Nagyon rosszul érintett.

júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

És fogalmad sincs, miért tette.

No ez is megérne még egy misét (kérdést), amikor úgy eltűnik valaki, mint fng a fürdőben, és fogalmad sincs, mi az ok.

júl. 3. 16:37
 19/19 anonim ***** válasza:

18#

Biztos,hogy nem vagyok feddhetetlen ember,de nem tudok róla,hogy valamivel kiérdemeltem volna ezt a bánásmódot.Egy szót nem mondott mi a baja,valószínűleg nem is velem volt baja,csak én voltam a közelben.

tegnapelőtt 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!