Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt-e olyan nagy sértődés,...

Volt-e olyan nagy sértődés, ami miatt hirtelen, egyik pillanatról a másikra véget ért egy barátság az életedben?

Figyelt kérdés

És előtte semmi jele nem volt, de valamin egyszer csak nagyon kiakadt az egyik fél, és a másikotok is ezen annyira berágott, hogy soha többé nem kerestétek egymást.

És ez legyen már több éve, évtizede, minél régebbi, annál "jobb".


Írd le az előzményeket, és az ominózus utolsó sztorit (párbeszédet), ami derült égből villámcsapásként ért.


Ha érdekel valakit, leírom az enyémet is.


tegnapelőtt 19:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szerelem is jó lesz, lényeg, hogy tényleg soha többé nem láttátok egymást, véletlenül sem!!!
tegnapelőtt 20:00
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel a te történeted. Nekem nem olyan régi esetek.
tegnapelőtt 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

25 éves történet. Azóta sem láttam, azt se tudom, él-e, neten sehol sincs nyoma.

Nekem is volt egy ilyen 10 éves. Ő lány, én fiú. Időnként találkoztunk, de nagyon jól megértettük egymást.


Voltunk egyszer egyikőnknél, egyszer másikunknál.


Aztán amikor én voltam nála egy szilveszteren, spagettit főztünk. Sajtot akart tenni rá, én meg mondtam, hogy miért nem csinálunk valami izgalmasabbat rá?


Utána beszélgettünk, és nem tetszett neki, hogy nem mindenben értettem vele egyet.


És hajnalban reagált erre egy fél nap után: elnézést, hogy nem tudtam semmi érdekessel szolgálni... Persze mindezt sértődött hangnemben.


Én meg csak álltam és nem szóltam egy szót sem.


Mikor kiléptem az ajtón a hidegbe, megfogadtam, soha többé nem akarom látni ezt a nőt.

tegnapelőtt 20:11
 4/18 A kérdező kommentje:

*

"Nekem is volt egy 10 éves barátság."

tegnapelőtt 20:11
 5/18 A kérdező kommentje:

Persze most már tudom, ő várta volna, hogy valami lesz ebből a barátságból.

Reménykedett, de nem lett. 10 év után a visszafojtott várakozás robbant.

tegnapelőtt 20:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú, szomorú. Köszi, hogy elmondtad. Durva milyen semmiségen múlik és mennyire megmarad az emberben.
tegnapelőtt 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Én voltam hülye de késő bánat volt már.

Rövid volt de úgy éreztem jó barátok lettünk.


Mindig számíthattam rá, mindent elmondhattam neki megértő volt, érdeklődő törődött velem...aztán majdnem 4 év elteltével egyszer mondta, hogy bármennyire is szeret neki vége mert én lesz*arom őt soha nem érdeklődök soha nem kérdezek semmit, csak magammal törődök és mindig csak sírok és sajnáltatom magam...és, hogy soha nem is kérdeztem tőle meg 1x sem évek alatt, hogy ő , hogy van milyen napja volt...elege lett, hogy ez egyoldalú és úgy érzi nem jelent nekem semmit.


Hívtam kerestem, írtam neki, el is mentem hozzá, ajtót sem nyitott, hívtam az anyját is hátha kiszedek belőle valamit h hol van...de ő sem mondott semmit.


Túl későn jöttem rá, hogy mennyire elrontottam és mennyire hülye voltam. nagyon elrontottam. nagyon megbántottam, azóta se lett még 1 ilyen barátom.

tegnapelőtt 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Volt hasonló. De nem alkalmas a dolog. Ugyanigy szilveszter.


2 csaj vagyunk nem nagyon volt kapcsolatunk (volz osztálytárs), de ő is olyan szerencsétlen pasik terén én is, igy gondoltam legalább lenne kivel járnom bulizni ismerkedni, vagy lelkizni, ezekben ö is benne van. És legalább lenne 1 barátnőm.


Szilveszterkor igy elhivtam. Foztem is meg is dicsérte. Elmentunk vmi olcsóbb helyekre pl közterületi progik, elvoltunk. (Elsőnek ez nekem jo volt így igaz nem egy fergeteges buli meg pasizás lett de mégse otthon ültünk egyedül.)

Aztán mindenki haza.


Másnaptól annyi se volt benne hogy irjon hogy köszöni hogy elhivtam vagy bármit hogy menjunk máskor is vagy csak annyit hogy mizu, hogy egyáltalán beszédkapcsolatban legyunk. Ő ilyen antiszoc csendesebb csaj amugy, de elnem tudtam képzelni hogy de ennyire?

Aztán agyaltam ezen is hogy neki nem hiányzik legalább egy bnő?ha már nem képes szociális kapcsolatokra? akkor legalább benne vmi vágy emberekre? ha nincs is szocializáltsága,?hogy köszöni meg semmi értelmes normalis, de legalább odaböfögne vmit?


A vége az lett hogy hát én szoval elhivtan hozzám meg szilveszterezni, nyitottam kapcsolattartásra, ő meg semmi. Igy nem írtam.


Talán évek mulva vmi tanár miatt ha beszéltunk csak. Tök általános dolgokrol csak. Egyszer. Mert meguntam a tanártémát. És kiszálltam.


Szoval alapbol ismertem kb hogy milyen "magának való", csak álmomban se hittem volna hogy ennyire. Pedig ő lett volna az egyetlen bnőm mert a többi már külföldön vagy jósok km-rel arrébb van, vagy családos másvilág stb. Ő volt az egyetlen aki olyan mint én. Szinglicsaj egyedül. És nyitott arra is hogy menjunk mindenhova meg minden jo.

Persze azota sincs bnom. Mert a kollegák is másvilág. Vagy 10 20 évvel öregebbek vagy csak a pasijuk nekik a világ vagy akiket megismertem velem nem akarnak jonni sehova mert ő kövér én meg nem.

tegnapelőtt 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*jav nem 1 alkalmas a dolog. Az antiszoc fura dolgai többször ütköztek már ki.
tegnapelőtt 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen.

Kb. 13-14 éve lehetett. A volt "barátnőm" nyilvánosan, az idővonalamon küldött el melegebb éghajlatra, amiért nem kívántam neki boldog névnapot, és egy más dolog miatt viszont írtam neki. Én meg ezen felháborodtam, mert neki sokkal több suttyósága volt, amit én eltűrtem neki, ráadásul nagyon sok mindent tettem érte, amit vastagon kihasznált és volt olyan, hogy a szüleimet hozta kellemetlen helyzetbe, a semmiért ugráltatta volna őket... hogy ezek után így és ilyen piti dolog miatt hisztizik és sérteget... én ezek után nem tartottam vele a kapcsolatot. Néha elgondolkodom, nem kellett-e volna beolvasni neki, de igazából mindegy. Nem vesztettem vele sokat így, visszagondolva.

tegnapelőtt 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!