Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szàmotokra mennyire fàj ha...

Szàmotokra mennyire fàj ha egy baràt nem akarja tartani veletek a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
jún. 30. 20:14
1 2
 11/17 Grizesteszta ***** válasza:
Miért csalódtál magadban? Mégsem viselkedtél 'helyesen', úgy érzed?
júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azert csalodtam hogy ezt elturtem,a baratomnak tartottam,a rendelkezesere alltam es idovel kiderult ez nem kolcsonos.
júl. 1. 12:11
 13/17 Grizesteszta ***** válasza:
58%

#12: Sose késő változtatni, pl. most. :) Keress új barátokat vagy egyszerűen csak légy nyitott és vedd észre, ha valaki szeretne veled barátságot kötni. Egyébként nem kell mindenkinek barát. Nekem pl elég laza 'haveri' kapcsolataim vannak , a szó klasszikus értelmében barátaim nincsenek. De nagyon jól érzem magam a bőrömben.:)


Sok sikert neked is!

júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13.koszonom a tanacsot! Nem olyan konnyu uj kapcsolatokat kialakitani ez meg melyebb volt,es azert ilyen nehez mert bizalom tores is volt.De azert nyitott szemmel jarok es ha adodik alkalom probalok pozitivan allni hozza🙂
júl. 1. 12:31
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, milyen régóta vagyunk barátok, mennyire volt szoros a barátság, hogyan közli (vagy csak eltűnik) ezt az illető, mennyire jelentett ő nekem sokat, mennyire voltak erre utaló jelek.


2 legjobb barátom, akiket gimiben ismertem meg, úgy szakította meg a barátságot, hogy azért az eléggé fájt.

Egyikükkel leszerveztünk egy programot, aztán úgy nem jelent meg, hogy hiába hívtam, írtam neki, 0 reakció jött. Miután megírtam neki, hogy tovább nem tudok várni, hamar jött a válasz, hogy "sajnálja, HA megváratott". Nem kért elnézést, majd rá pár percre megosztotta Instagram történetben, ahogy pár utcával arrébb iszogat pár csajjal.

A másik lány pedig az utolsó 3-4 programunkat, találkozónkat mondta le, de rendre az utolsó pillanatban. Olyan is volt, hogy az előszobában állva, indulásra készen, jött az üzenete, hogy "bocs, mégsem jön ez most össze". Azóta írtam neki, és a mai napig meg sem nézte a Messenger szerint.

júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire "mély" barátságról van szó! Nálam nem függ az időtartamtól sem. Van 30 éves meg pár hónapos barátságom is, ami nagyon megviselne, ha megszakadna.
júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
Fura fogalmaid vannak a barátról.
júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!