Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SEGÍTSÉG! Most mit tegyek?

SEGÍTSÉG! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős. A legjobb barátnőm elhívott a moziba és nagyon szeretnék vele menni, de folyton rosszul vagyok. Szédülök, meg ilyenek, a vérnyomásom miatt...

Azt mondtam neki, hogy megpróbálok elmenni, de valószínűleg nem fogok, mint általában minden programra sem.

Ha esetleg valaki tudna nekem segíteni, hogy mit tehetnék a rosszullétem ellen azt nagyon köszönöm!

(Egyébként jövő héten szerdán mennénk, szóval sietnem kell)



jún. 30. 11:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
Mikor vagy rosszul ha felmegy vagy ha leesik?
jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Olyan nincs hogy erre egy orvos nem ad megoldást, meg hogy el kell viselni. Te vagy nem is voltál orvosnál, vagy ha igen, akkor menj másikhoz mert ez egy balfasz.
jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kórházban is bent feküdtem, mindent kivizsgáltak, az orvos nem adott rá semmit
jún. 30. 12:04
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Fehér fagyöngy tea. Nekem is működött.
jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon köszönöm! Te vagy az első aki segíteni próbált 😊
jún. 30. 13:13
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Leírom azt, ami nekem segít, de nem garancia, hogy nálad is beválik:

-Cola, vagy kávé. Nem húzóra, hanem lassan, kortyolgatva, kávéból sem a legerősebb fajta.

-Szőlőcukor. (pl.: DM-ben van narancsos, feketeriblizlis, régen volt gyümölcsös-joghurtos, amit már vagy 3 hónapja sehol sem találok, az is sokat tud segíteni)

-Vagy a következő gyakorlat: hajtsd le a fejed ülve, egyenes háttal, és kérj meg valakit, hogy ne túl erősen nyomja le a fejed, míg te próbálod felemelni, ugye nyomás alatt. Ismételjétek meg többször, próbálgatva különféle erősségű nyomással.

jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na jó, szerintem inkább itthon maradok
júl. 1. 13:11
 18/18 A kérdező kommentje:
6os, miről beszélsz?
júl. 1. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!