Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítség!A dolgok többszörösen...

Segítség!A dolgok többszörösen ismétlődnek körülöttem és nem értem,hogy miért lehet,hogy tegyek érte hogy ne legyen így?

Figyelt kérdés
Pl Útban van a holmim valakinek utána pár órára rá én leszek útba egy másik embernek.Kéretlen segítséget akar adni valaki,néhàny óra elteltével más személyek akarnak segítséget adni.Valaki megdícsér,hogy pl csinos vagyok utána más valaki,hogy szép vagyok.Sőt mikor megkértem egy barátom,hogy segítsen választani ruhatárat,elküldtem a ruháimat fényképen egy másik jóbarátom is ugyanazokra mondta,hogy a legszebbek.Ezt már unom és idegesít.Mandela effektus lehet?De ezek valóban megtörténnek is velem nem csak mese habbal hanem így is van.
2023. jún. 29. 20:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez ha a sors keze miért kell,hogy így legyen?Unom ezt és nagyon zavar.
2023. jún. 29. 20:33
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mit? Hogy dolgok történnek? És mi van majd amikor szinkronicitást tapasztalsz, meg ugyanazt a számot napi 200szor?
2023. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez az agyad jateka. Ha pl valakit el kezdenek erdekelni a piros autok, akkor utana mindenhol piros autokat fog latni es furcsallni fogja vagy idegesiti, hogy miert latja ezeket mindenhol... kozben meg az igazsag, hogy korabban is tele voltak az utak piros autokkal, csak nem figyelt rajuk korabban.

Mosr valamiert rakattant az agyad erre, hogy a hasonlosagokat figyelgesd egymassal ossze nem fuggo esemenyek kozott. Holott sztem ezek barkivel megtortennek. Pl. en amikor iskolaban valamit tanultam meg gimiben vagy altalanosban, es utana hallottam a TV-ben vagy errol beszeltek a buszon stb. Ez ugyanaz a szitu, amit fentebb leirtam..

2023. júl. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lesza...om
2023. júl. 2. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Tessék??? (ez amúgy nem normális reakció, nem írtam semmi olyat, amire így kellene reagálnod... szóval akk lehet, h kattos vagy, keress fel egy pszichológust).
2023. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lesza...om
2023. júl. 5. 06:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Keress te!
2023. júl. 5. 06:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem fair, nem mondtad, h bolond vagy. Ha tudom, akk inkabb nem is irok neked semmit.


Te ko#sog!!

2023. júl. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örülj neki.
2023. júl. 11. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!