Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes ezt...

Szerintetek érdemes ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi haverom, én nő vagyok. Sokszor bunkó velem, de amúgy jól elvagyunk. Múltkor megemlítettem neki, hogy miért ilyen velem, hogy bunkó meg néha olyan fura velem. Erre neki állt feljebb, hogy én mindenen meg tudok sértődni. És, hogy neki ebből már elege van szóval eltűnik egy kicsit. Azóta nem is keres.


Szóval szerintetek érdemes ezt folytatni így?


Sokszor megsért dolgokkal, de szerinte én csak túl érzékeny vagyok es hamar megsértődök.


jún. 29. 08:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Tul sok ertelmet drámát tapadast vihetsz az egészbe ami őt irritálja.
jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

És általában mindig ő ír rám, mindennap.

De mostmár 4 napja nem ír.

jún. 29. 10:08
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Ő nem a pasi haverod, hanem bele vagy zúgva, neki pedig te nem jössz be, és próbàl lerázni. Legyen büszkeséged, zárd le ezt az egészet, és ne keresd.
jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ha próbál lerázni, akkor minek ír rám? Minek érdeklődik?
jún. 29. 11:11
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy 4 napja nem ír. Ha majd valamikor rádír, az csak ilyen szórakozás, hogy életben tartsa ezt a felszínes kapcsolatot, mert hízeleg neki, hogy valaki odavan érte. De látszólag neked sokkal többet jelent ő, mint neki te. Mikor nem akarta megadni a telefonszámát, már gondolhattad, hogy nem venné szívesen, ha keresnéd. Engedd el.
jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

A saját érdekedben én is azt mondanám, hogy engedd őt el.

Ez egy nagyon felszínes kapcsolat, ami neki kedvező, mert jó érzéssel tölti őt el (nem kicsi ego növelő), hogy van valaki, aki odavan érte, érdeklődik felőle, de ez nem kölcsönös. Bunkó veled, nem tisztel, amikor pedig ezzel szembesíted őt, neki áll feljebb, duzzogni kezd, és szándékosan nem keres. Ezt pedig addig játssza el veled, míg hagyod.

jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!