Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes ezt...

Szerintetek érdemes ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi haverom, én nő vagyok. Sokszor bunkó velem, de amúgy jól elvagyunk. Múltkor megemlítettem neki, hogy miért ilyen velem, hogy bunkó meg néha olyan fura velem. Erre neki állt feljebb, hogy én mindenen meg tudok sértődni. És, hogy neki ebből már elege van szóval eltűnik egy kicsit. Azóta nem is keres.


Szóval szerintetek érdemes ezt folytatni így?


Sokszor megsért dolgokkal, de szerinte én csak túl érzékeny vagyok es hamar megsértődök.


tegnapelőtt 08:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idődet pocsékolod vele.
tegnapelőtt 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen kollegám. Csóri udvarolna kedveskedne de az is mindenen megsértődik, állandoan veszekedés vele a cset ő támad hogy megbántottam én magyarazkodom, de a hülye nem hisz nekem, hanem bossszukat áll, ott bánt meg szandékosan ahol tud. Mert nem érti azt hogy én nem támadok.


Pl egyszer mondtam neki ha oldalt kicsit felnyíratná a haját ámenetesre olyan jol állna. Ebbol kihozta azt hogy szerintem ő ronda/igénytelen ugy ahogy van, vérig volt sértve, probálta volna megbeszélni de mégis abban a hitben van amit a fejébe vett, másnap beszolt nekem hogy én biztos nem kellek senkinej nem d.g senki az a bajom.


Vagy reggel felém ment el a munkahelyen mikozben dolgoztam. Köszönt en visszakoszontem a munka közepén mikor komoly voltam, hogy jo reggelt. Erre meg azt vette a fejébe hogy en csúnyán nézek rá! Mi bajom van vele meg ezeken hisztizett.

Mondtam neki bakker dolgoztam nem vigyorogva szoktam dolgozni.


Hallod, 2 értelmes beszélgetésunk eddig nem volt!


Aztán nem ugy közli hogy személyesen (elvégre naponta lát) hogy tetszem neki, szeretne elhívni randizni, hanem este messengeren ir hogy amugy te bejössz nekem. Bakker nem mer elém állni elmondani? Meg mi az hogy "bejössz"? Miért psoliskodik azt se meri leirni normalisan, hogy tetszel?(nem reagáltam neki semmit ezekre)

Dehát másnap megint vitáztunk máson.


En tiltottam azzal a cimmel hogy nyugodtan akarok aludni és nem akarom hogy idegesitsen az allando vélt sérelmei miatt hogy én szerinte megbántottam.

Melohelyen mégis rakerdezett miert nem tud nekem irni. Elmondtam személyesen is hogy én nem birom ezt hogy állandoan baja van nem akarok munkan kivul csetelni, elég a shakmai pár szó a munkahelyen csak személyesen es ennyi.

Es megint ő sértődött meg! Megint baja van megint en bántittam meg! Kicsit se gondolkozik el magán hogy ő a másiknak mit okoz es miert van tiltva! Hogy valojában ő bántja a masik embert!

tegnapelőtt 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Ja es folytathatod vele, majd eleged lesz úgyis amikor már nem lesz az kérdés hogy folytasd e. Ezek lassan de biztosan utáltatják meg magukat.
tegnapelőtt 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én azért komolyabb dolgokra sértődök meg.
tegnapelőtt 09:27
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vele barátkozni
tegnapelőtt 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Csak az ilyet érdemes folytatni.....
tegnapelőtt 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

De ez még idegesítőbb, hogy elmondom mi bánt, és akkor egyből még ő támad, hogy érzékeny vagyok és nagyon sértődős. És végén még ő offol, hogy neki elege van…

Meg neki sértegetés(én sértegetem meg szidom), hogy elmondom miket csinált ami tök bántó és nem értem miért csinálja ezt..

tegnapelőtt 09:32
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Mondd azt neki hogy nem kene bunoznia es akkor nem sertodnel meg
tegnapelőtt 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És ki jelentette, hogy majd csak akkor írjak, ha majd nem sértődök meg mindenen.
tegnapelőtt 09:34
 10/26 A kérdező kommentje:
8-as. Erre azt írja, de te mindenen megsértődsz..
tegnapelőtt 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!