Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes még ezt a barátságot...

Érdemes még ezt a barátságot folytatni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom/haverom. Viszont utóbbi időben azt érzem, hogy már csak azért beszélget néha velem mert nem akar megbántani. Ismerem már jó pár éve ez idő alatt többször tudtunk már találkozni. Azért írom így mert amúgy messze lakunk egymástól. A legutóbbi tali nagyon nehezen jött össze, többször vissza mondta nem ért rá stb.. viszont nagy nehezen meg tudtunk beszélni egy talit. Itt jön az, hogy a tali valami borzalmasra sikeredett. Én egész nap kb kellemetlenül és rosszul éreztem magam. Mert mindenre panaszkodott, sokat megyünk, melegem van, itt már voltunk stb.. Nekem ezek nagyon rosszul estek és nem tudom túl tenni magam rajta, hogy ennyire borzalmasra sikeredett ez az egész nap. Sajnos még sírtam is. Azóta pár szót beszéltünk csak, de utána abba maradt, nem beszélünk már pár napja egymassal.

Annyira rosszul érzem magam miatta, hogy nem tudom mit csináljak.


2023. szept. 30. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert ő ezt már nem akarja, te meg emiatt csak rosszul érzed magad. Sajnálom, de ez már most sem barátság, csak néha beszéltek még. Így is úgy is ki fog kopni idővel, általában az ilyenek után jön az, hogy egyre ritkábban és rövidebb ideig tartanak a beszélgetések, egyre felületesebbek és végül elmaradnak teljesen. Ha ezt nem akarod, most is lezárhatod, lehet mindkettőtöknek jobb lenne úgy.
2023. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tali előtt mindennap beszéltünk
2023. szept. 30. 21:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Én annyira vártam ezt a talit meg minden, annyira hittem, hogy jól éreznem majd magam. De valami borzalmas érzés még most is ha vissza gondolok.
2023. szept. 30. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Valami biztos történt előtte is, amiért többször visszamondta és lehet azért is sikerült rosszul, mert ő nem is akart volna találkozni, csak már nem volt több kifogása. Esetleg próbáld meg ezt megbeszélni vele, ha ő is nyitott rá és sikerül, lehet meg tudjátok oldani a problémát és lehet még olyan, mint korábban. Ha elzárkózik ettől, akkor viszont nem tudsz mit csinálni, 2 ember kell egy kapcsolat fenttartásához és annak meg nincs értelme, hogy erőltetitek és ő csak illemből beszél már veled.
2023. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Igen, igazad van 🥺
2023. szept. 30. 21:16
 6/6 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék neki írni, amíg nem ír én nem fogok. Mert akkor még jobban erőltettetnek étezném az egészet.
2023. szept. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!