Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miből veszitek észre ha...

Miből veszitek észre ha valakinem őszintén érdeklődik iràntatok baràtsàgban?Mik az àrulkodó jelek?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha sok időt töltetek együtt,sok az íràs jelentkezés ami lehet néha szakaszos van amikor sok,van amikor meg ellentétesen viselkedik pl.talàlkozni nem akar jó pàr hétig se pedig beleférne az idejébe de viszont üzenetekkel meg bombàz.Amikor viszont kedve csattan valamihez és nem érsz rà akkor jön a manipulàlàs,ràhatås a màsikra.Szàmomra ez volt,tapasztalatból.Két személlyel is tapasztaltam az egyiket megszenvedtem a màsik meg utàna következett valószínűleg azért hogy a tananyagot jól elsajàtítottam-e.
tegnapelőtt 08:05
 1/3 Rakott karfiol ***** válasza:
Ezt csak akkor lehet észrevenni, ha van önismereted és önbizalmad.
tegnapelőtt 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy nagyon kemény női főnök. Mesélte az egyik takarító, hogy épp az irodában volt, aztán hallotta, hogy rosszakat beszélt rólam, erre a lány, akivel épp barátság kezdett el kialakulni köztünk, teljesen leteremtette. Pedig amúgy nem volt az a veszekedős típus.
tegnapelőtt 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú de jól írod 1-es!Amióta jàrok beszélgetésekre,önmagamon dolgozok azóta utólag tudom összerakni a képet,màsokkal meg elgondolkodok rajta milyen alapokon van a kapcsolat pl.azzal a személlyel kapcsolatban akivel megszenvedtem a baràtsàgot.Akkor még hiàny àllapotban voltam,nem így làttam dolgokat és hagytam hogy bizonyos be nem töltött érzelmi szükségleteim irànyitsanak amiker ő ideig- óràig betöltött.Mind kettőnk részéről egy űrt volt hivatott betolteni a baratsag.Én ettol komolyabban gondoltam volna a baratsagot.A masik szemely meg folyamatban van de jol kezelem a helyzetet es nem hagyom,hogy manipulaljon.Sot ugy gondolom nem is kell nekem az a szemely,annyira nem is kozeli csak sz.r passzban van és irkal,volt hogy belem kotott jogtalanul.Kezd hanyingerem lenni az ilyenektol,olyankor koveteloznek mikor nekik rossz.
tegnapelőtt 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!