Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi fér bele egy online fiú-lán...

Mi fér bele egy online fiú-lány barátságba? Illetve mennyire tartósak ezek a barátságok?

Figyelt kérdés

3 éve csetelünk, vagy hívásozunk de sosem találkoztunk még.

Hol ő, hol én akartam de lemondta mindig.


Szexcsetelni is szoktunk néha, de csupaszképet sosem küldtünk egymásnak, tetszeni tetszünk a másiknak de valahogy ez kimerül ennyiben.

Vannak kisebb szünetek, van hogy naponta beszélünk aztán csak hetente 1x talán 2x.


Mi a véleményetek erről?

Nektek mi fér bele egy online fiú-lány vagy bármilyen online barátságba?


34/L


jún. 22. 23:43
 1/4 anonim válasza:
15%
jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Van párotok?

Igazából ti döntitek el mi fér bele, meg mi a barátság extrákkal dolog...

jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

3 év beszélgetés tali nélkül?… Ez kicsit fura.

Nekem most alakul egy ilyen extrás barátság, igaz ez még csak 2 hónapos dolog de már volt tali meg minden. Mi folyamatosan próbáljuk szervezni, hogy mikor tudunk összefutni de a férje miatt ez kicsit komplikált..

jún. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3


Szerintem hívjátok meg őt is egy ilyen összejövetelre..Úgy vélem,hogy jobb minél hamarabb túl lenni a kellemetlen dolgokon..Neked az esetleges verésen.A feleségnek meg a váláson.

jún. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!