Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokszor tapasztaltàtok hogy...

Sokszor tapasztaltàtok hogy bajban sok baràt elfordult tőletek?

Figyelt kérdés
Vagyis inkàbb az úgy nevezett baràtok,akikkel csak helyzetbe kellett kerülni hogy làsd kik is ők.Amiket tapasztaltam ilyenkor pl.hímel- hàmol ilyenkor,odàzza a talàlkozàst,cserben hagy,nem segít mikor tehetné.És aztàn van aki jàtssza mintha mi sem történt volna.
jún. 28. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pfff bizony
jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem sokszor, de volt már ilyen.
jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Még belém is rúgnak.

Ha ordibál a főnök, vagy molesztál egy pasi, vqgy meg akar verni egy c.gány ezt leirod, erre még a gyk is lepontoz.

jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy belenk is rugnak,ha kifejezzuk az erzeseinket,igenyeinket mi nem volt jo,mi zavart akkor jon a masikba valo belerugas hogy ezzel palastoljak a tetteiket.
jún. 28. 08:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az összes tulajdonképp, akiket barátnak hittem. Akkor mutatkozott meg, mikor egy nagyon nehéz helyzetbe kerültem életemben először, és csak édesanyámra számíthattam, senki másra. A testvéremről is akkor mutatkozott meg, hogy nem lehet rá számítani. Volt olyan "barát", aki meg még örült is neki milyen helyzetbe kerültem. Aztán a másik nagy helyzet, mikor édesanyám elhunyt, és a legjobb barátaimnak vélt emberek, még csak egy részvétnyilvánító üzenetet se írtak, temetésre se jöttek el, totál el voltak tűnve a gyászomban. Elég durva tapasztalat volt ez is...
jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit olyan, mintha fertőző beteg lennél, és attól félnének, hogy elkapják. A másik eset az, hogy te végighallgattad az összes sirámukat, de ha egyszer véletlenül te próbálsz meg panaszkodni valamiért, azonnal hárítanak.
jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
A "sok" az 100%.
jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6.pont ugy mintha lepras lennel elkerulnek rakosgatjak a talalkozot.Es igen kozos vonasuk hogy az ilyeneket forditott esetekben te hallgattad,istapoltad.Jo tett helyebe jot ne varj,ez jellemzo rajuk
jún. 28. 09:09
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Baj se kellett hozzá, hogy elpártoljanak, elég volt csak bef@szizniuk vagy elballagnunk, és már csak a porzó utat láttam meg a hátukat 🙄
jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz a mondás,hogy az ellenségeimmel elbánok, de a barátoktól mentsen meg a Sors !

Két barátom is úgy hátbaszúrt, hogy nagyon komoly következményei lettek az életemre nézve. Így most nincs senkim, de legalább nem ér keserű meglepetés..


F

jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!