Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lelki kapcsolódás, éreztél...

Lelki kapcsolódás, éreztél már ilyet? tapasztaltál már ilyesmit? Nem tudod, hogy honnét jön az érzés, de érzed minden rezgését, nem látod nem tudod ki az, de minden átjön tőle és érzékeled?

Figyelt kérdés

van-e itt olyan lélek aki szeretné, ha valakivel úgy tudna kapcsolódni, hogy nem látják egymást, nem kérnek képeket a másikról, hanem a lelkükkel a szivükkel próbálnak kapcsolódni a másikhoz, és igy mint két lélek „beszélgetni” a másikkal..

van a netflixen egy valóságshow ez adta az ötletet ehhez..

nem látják egymást, csak egymás hangját és igy kezdenek el kapcsolódni a másikhoz, nem a külsőségeket nézik, hanem a két lélek próbál közeledni a másikhoz…

megtetszett ez az ötlet, és kiváncsi vagyok, hogy kit szólít meg, ki az aki úgy közeledne barátsággal a másikhoz, hogy nem látja nem tudja hogy néz ki, csak a lelkén keresztül és az általa közvetitett energiát követve próbálnak a másikhoz kapcsolódva barátságot kötni..

kinek az energiája hiv?

Szereted a mély lelki beszélgetéseket?

Nem számit, hogy mennyi idős és nemű vagy...nem a lényeg...

Túl sok a felszines barátságod, és nincs mélysége?

Vágynál egy olyan "baráságra" ahol őszinte lehetsz a másikkal, és nem itél el?

úgy érzed, hogy más vagy mint a többiek, kilógsz a sorból, valahogy kakuktojásnak érzed magad?

Nem nagyon értenek meg, a körülötted élő emberek, máshogy néznek rád, nem érzed, hogy közéjük tartozol, nem tudod senkivel sem megbeszélni ami a lelkedet nyomja, mert mindenki a saját dolgával van elfoglalva..

több empátiát érzel, mint az átlagos emberek?

Furának érzed magad..

Több energiát érzel magad körül, mint mások érzed amit mások éreznek és átveszed...szuperszenzitiv vagy?

nem tudod, hogy honnét, de úgy érzed, hogy rokon lelkek vagytok

érezted-e már, hogy mélyen belelátsz mások lelkébe, és ha igen találkoztál-e már hozzád hasonlóval?



2023. júl. 20. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Illik rám sok ponton, amit leírtál.

Nos, volt ilyen kapcsolatom, hogy még a fizikai síkon nem is tudtam a másik ember létezéséről de valahogy mégis elkezdtünk kapcsolódni. Aztán a vége egy valós kapcsolat lett, elég emlékezetes, jelentős kapcsolat, de ennek az egésze teljesen spontán tűnt fel az életemben, nem gyakorolgattam semmit, nem voltam jártas spirituális témákban csak volt némi érdeklődés, de ennyi.

Viszont én úgy gondolom hogy mivel itt semmi nem volt szándékos, így ennek a találkozásnak valami mélyebb oka lehetett. Én csak szenzitiv módon megéreztem, hogy "jönni fog". Tehát már eleve lehetett valami kapcsolat a lelkeink között, csak valamiért akkor tudott felszínre kerülni ez a dolog.

Amit te írsz, az esetleg telepátia gyakorlására jó lehet.

Mi a címe annak a sorozatnak?

2023. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leveleztem valakivel, de nem tudok róla szinte semmit, nem is Magyarországon él.Nem láttam soha, nem beszéltünk még telefonon sem.

Megvolt a "lelki kémia". Aztán egyik napról a másikra megszakadt az egész, egy év után írt, hogy van valaki az életében, gratuláltam, elköszöntünk, és ennyi.

Jó volt akkor, nagyon vártuk egymás leveleit.

2023. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.Vak szerelem a cime

a hasonló a hasonlót keresi és szivesen van a társaságában olyan, mintha saját magát látná a másikban..

akinek azonosak az energia mintái megfogják egymást találni bárhol is van a másik, az energiák elkezdenek rendeződni és egyszer csak szembe találják magukat...

2023. júl. 20. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt volt már 1* valakivel, ezt a témát hozta fel, aztán kiderült, hogy csak a nagy habos szövegelés ment. Tehát ilyen nincs.
2023. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!