Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben a helyzetben ti mit...

Ebben a helyzetben ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy online barátom, akire azért legtöbb esetben bármikor számíthattam.

A nagyon nehéz időkben is ott volt.

Aztán rossz körülmények közé kerültem és ő befogadott volna.

Az anyukájával él és vele is beszéltem, nagyon aranyos volt.

Minden le lett beszélve mikor megyek.

Egy nappal mielőtt eljött volna hozzám, írta hogy az anyukájának a vércukra leesett és bevitte kórházba.

Leírta hogy nem aktuális mostanába hogy menjek, majd jelentkezik.

Eltelt 2 hónap, többször is kerestem, érdeklődtem.

Mivel idős anyukája van, így gondoltam arra is hogy elhunyt, de konkrétan azóta semmit nem kommunikált felém és már sok minden megfordult a fejemben.

Azt látom hogy fb-n elérhető, de nem tudom mit gondoljak.

Zavarni nem akartam, így vártam.

Egyik nap írtam rá érdeklődően, de semmi válasz azóta sem.

Mit csinálnátok a helyemben?

N


jún. 26. 09:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy 1 évig kb minden nap beszéltünk valamilyen formában.
jún. 26. 09:04
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Bajban derül ki, hogy ki az igazi barát.
jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik nap írtam rá érdeklődően, de semmi válasz azóta sem. Mit csinálnátok a helyemben?"

Kitűznék magamnak valami határidőt, hogy meddig várok, és aztán ha addig se reagálna továbbra sem, akkor úgy venném, hogy valamiért már nem is vagyok neki olyan fontos, ezért én sem tekinteném őt olyan fontosnak...


Ne gyötörd magadat! Csak annyira legyen fontos ő is, mint te, saját magad.

jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Valószínű ez ennyi volt.

Én nem basztatnám,még magamból csinálnék hülyét...

jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Még az is lehet, hogy hazugság, hogy beteg az anyja, és csak le akart rázni. Ez durván hangzik, de találkoztam már ilyennel, hogy képes volt összehazudozni mindent.
jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Ennyit az online barátságokról.

Az életet nem online kell élni, és az érzelmek nem az online kapcsolatokban mutatkoznak meg.

Hajlok arra én is, hogy a srác anyjának betegsége csak kitalált ürügy volt, hogy végre lerázhasson téged.

jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát amúgy nekem is megfordult a fejemben vagy nagy baj van, amiért mondjuk megérteném, hogy akkor hirtelen nem akar róla beszélni.

De ez alatt az idő alatt már rég írt volna valószínűleg hogy baj van, még akár ennyit is.

Gondoltam arra is hogy lerázott és többet nem akar velem beszélni, ami elég fura hirtelen, de bármi megeshet.

Igazából hogy kamu-e ez az egész dolog az egy jó kérdés, mert még anyukájával is telefonáltam és rendes volt velem és amikor beszéltem ő is segítőkész volt meg a fia is.

Szóval azért nem tudom hogy mit gondoljak.

De akkor valószínűleg jobb ha nem várok a válaszára.

jún. 26. 09:49
 8/18 A kérdező kommentje:

#6 Ezekben igazad van, viszont nekem nem voltak sose olyan barátaim akikkel ide-oda nagyon mehettem volna vagy épp igaz barátok akikre számíthattam volna, pedig társasági lény vagyok, még ha személyesen isnismertem meg valakit mindig online akarták tartani a kapcsolatot.

Szóval ezért vannak online "barátaim".

jún. 26. 09:51
 9/18 anonim ***** válasza:

"még ha személyesen isnismertem meg valakit mindig online akarták tartani a kapcsolatot"

Ha online is, az még nem baj. De ha személyes ismeretség után csak online, akkor nem érdemes foglalkozni velük különösebben...

jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Valamiért nem tudok kialakítani egy normális barátságot személyesen.

Korábban sokat jártam programokra meg közösségbe, de valahogy ahogy megismertek az emberek nem akartak velem nagyon barátkozni.

Sokat olvastam hogyan lehetne jobban barátkozni de személyesen nem működik.

Online pedig nagyon barátságosnak, kedvesnek tartnak.

Ott igazából szinte azonnal szimpatikus vagyok sok embernek.

Bár azért ők inkább többet akarnak, de ott is ha barátságról van szó akkor mindig én keresem a másikat.

Mostanában próbálkoztam lányokkal barátkozni online, hát vagy 6 embernek írtam, de 2-3 emberrel picit beszéltem, de nem érdekeltem őket, a visszakérdezés már nincs meg, stb...

A másik 3 meg alapjáraton vissza se írt.

Szóval valahogy nem vagyok szimpatikus az embereknek.

jún. 26. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!