Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy másik városban élő barátom, akivel beszéltük, hogy majd ma átjön estefele.

Addig tartott ez az egész, amíg beszéltük, ahogy tapasztalom.

Facebookon folyamatosan elérhető, de nem ír vissza, SMS-re nem reagál, telefont nem veszi fel. Konkrétan annyit nem mond, hogy "b*szódj meg, ne várjál".

És sajnos nem az első alkalom, csak most mondta a legbiztosabbra a dolgot.

Ti mit reagálnátok? Bennem kavarognak az érzések, mérhetetlenül dühös, és szomorú is vagyok egyben. Talán nem is a barátom?


2021. okt. 15. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki leírná, hogy "legyek türelemmel, hosszú az este", igaza van, de vonat tőle utoljára már csak este 10-kor fog jönni. Fixen nem fog adni magáról életjelet addig. Majd talán holnap, de inkább vasárnap.
2021. okt. 15. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Király, hogy lehet rád számítani." Nem kell többet írni, és hagyni a kapcsolatot a fenébe. Valószínűleg eddig is csak te akartad ezt a "barátságot".
2021. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy ezelőtt ő is többször hangoztatta azt, hogy milyen jó barátok vagyunk, akár amikor találkoztunk, akár üzenetben.

Viszont most mégis itt tartunk egy ideje...

Sokáig nem volt egy darab barátom sem, de nem voltam ennyiszer magam alatt, mint most. :(

2021. okt. 15. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy depressziós, szorongásos? Vannak olyan betegségek, amelyek bekalitkáznak: mennél, de egy belső érzés meggátol ebbenmég akkor is, ha a legjobb barátodról van szó. Lehet te nem is látod rajta, mert nem mutatja, de lehet küzd magával...

Ezt persze nem tudom biztosra,hisz kb semmit nem írtál a barátról és kapcsolatotokról, lehet csak egy bunkó ember... Te ismered milyen. Lehet volt egy olyan fordulópont az életében, hogy magába zárkózott vagy agorafóbiája lett (nyílt terektól való fóbia).

Nekem volt időszakom, mikor magamba zuhantam és hiába beszéltem meg találkozót, egyszerűen nem tudtam elindulni bármennyire is szerettem volna. Igaz én aznap pár órával előre írtam, plusz nem mindig történt meg velem ez, de nagyon bénító volt az az érzés, ami nem engedett. Volt hogy pánikrohamom is előjött. Szerencsére felismertem és sokat javultam azóta, de van aki csak jobban belezuhan és nem tud segítséget sem kérni.

Na de lehet egyáltlalán nem ez van a háttérben, de lehet hogy pont ez... Valahogy derítsd majd ki, szerintem megéri. Ha meg most egy életre megszakítod vele a kapcsolatot mindig ott fog motoszkálni benned, hogy vajon miért tette ezt/miért volt ilyen.

2021. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy efféle problémával küzdene, hisz azért találkoztunk ezelőtt jó párszor. Volt egy negatív esemény az életében, ami kicsit lehozta az életről, de végig mellette voltam, és kimásztunk belőle.

Nem szeretném én sem csak úgy hirtelen megszakítani vele a kapcsolatot, de azért nagyon rosszul esik, hogy ez már sorozatban a második ilyen eset. Ha beleszámoljuk azt is, hogy egyszer jelezte, hogy nem tud jönni, akkor meg a harmadik.

És az bánt még nagyon, hogy ilyenkor akár 1-2 napnak is el kell telnie, hogy megtudjam mi volt...

Ha le is írja mi volt, szerintetek lenne értelme még egyszer adni esélyt ennek a találkának? Magamban már filóztam, hogy én ezt a részét feladom, többet nem ajánlom fel, mondja ő, ha akarja ezt, de kíváncsi lennék mások véleményére is ezzel kapcsolatban.

2021. okt. 15. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre még mindig nem tudom, mi a helyzet. Egész nap nem volt fent most facebookon, "Active 23h ago".
2021. okt. 16. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!