Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szórakozik velem vagy komolyan...

Szórakozik velem vagy komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy sráccal, azt mondta csak barátok semmi több, közben egyszer akar találkozni velem egyszer nem


Van hogy ignorál napokra,ritkán hetekre


Viszont azt mondta belém szeretett azóta és én is úgy látom azhem, mondtam neki hogy nekem sem közömbös aztán azt mondta hogy így is úgy is jó neki, ha csak barátok maradunk is, de újfent ignorál.


jún. 22. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Azért engedi ezt meg magának, mert te hagyod neki.
jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Azért tilt és csinálja amit csinál, mert te túl passzív vagy vele. Hát mondd el neki mit érzel és máris megoldódik a rejtélyes viselkedés.
jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 mit csinálhatnék ellene? Nem szabhatom meg mikor írjon éppen vagy hogy érezzen


#2 ha kimerül a kapcsolatunk annyiban hogy szórakozunk egymással néha, nekem az tökéletesen megfelel


Jól érzem magam amikor vele beszélek, és nem akarom elveszíteni, kár lenne.


Nem akarok az érzéseivel se játszani, nyíltan beszélek vele mindig


Csak nem értem most őt, eddig barátként gondolt rám most bevallotta hogy szeret azóta elvonult és nem tudom rendesen megbeszélni vele mert nem ír, fel sem veszi

jún. 22. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Csiki-csukit játszik, mert nem talált jobbat, ezért jó neki a szamár is. Már bocsánat, nem úgy êrtem, hogy valóban az vagy, csak hogy őszerinte nem vagy elég jó.

Kihasználja az érzéseidet, szerintem nem is szeretett beléd csak azt hazudja, hogy így mégjobban magához láncoljon.


Mit szoktatok csinálni, ha találkoztok?


Nehogy már te érezd magad rosszul, ő szórakozik a te érzéseiddel, nem pedig fordítva. Javaslom hagyd ott, mert még agyilag egy tinifiú.

jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!