Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek alapjàn a baràtnőm azt...

Ezek alapjàn a baràtnőm azt gondolhatja hogy én màsokkal nem szoktam talàlkozni?

Figyelt kérdés
Meséltem neki hogy mi történt a kàvézóban véletlenül összetörtem egy poharat.Ő megkérdezte mit kerestél te ott? Nem szàmonkérés volt nem is lenne neki mit,nem is féltékenység de érdekesen jött ki a megjegyzés.
2022. jún. 28. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Begyöpösödött agyú lehet.Olyan lehet,aki azt hiszi,hogyha összejön valakivel,neki már joga van beleszólni a másik ember életébe.A leírás alapján ez még nem annak számít,de a kezdet már megtörtént ahhoz,hogy egyszer csak majd ez legyen a vége.
2022. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem parkapcsolat,baratsag.Mindketten nok vagyunk.
2022. jún. 28. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem elsőre inkább az jutott erről eszembe, hogy lehet, hogy nem gondolta volna, hogy szeretsz kávézóba járni, vagy épp magát, a kávét.

Viszont akár az is lehet, hogy tényleg azon lepődött meg, hogy mással találkoztál.

Mindenesetre, ezt a "mit kerestél te ott?" kérdést szebben is megfogalmazhatta volna.

2022. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én is simán megkérdezem így a barátnőmtől hogy "mit keresett itt/ott"

Ilyenkor tudja ő is hogy azért kérdezem mert egyszerűen csak kíváncsi vagyok mit csinált ott vagy kivel talizott

2022. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Biztos azt hiszi, hogy csak ő van neked. Tipikus nárcisztikus személy, akinek jó nagy arca van, én a helyedben nem is barátkoznék vele.
2022. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Ha mondom, hogy programom van, megkérdezi, hogy kivel és mit csinálok. Múltkor meg is jegyezte, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen "kapós vagyok". Bár ő féltékenységből teszi ezt. Nagyon zavaró a számonkérő hangvétel.
2022. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es igen az lehet csak erdekelte mit csinaltam csak a kerdes volt esetlen ha azt mashogy jott volna ki ha azt kerdezi kivel talalkoztam,vagy kivel volt programom. A mit kerestel te ott szamomra ugy jon ki o erre nagyon racsodalkozott kicsit arra asszocial semmi keresnivalod ott de mindenki maskent ertelmez es kommunikal.
2022. jún. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!