Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megcsalt a -most már csak-...

Megcsalt a -most már csak- volt barátnőm. Nem fogadtam el a sírós bocsánatkérését, szakítottunk és a végén még neki áll feljebb? Az összes barátom a rosszindulatú hazugságainak "köszönhetően" elfordult tőlem és ellenem hangolta őket.

Figyelt kérdés

Szóba sem hajlandóak állni velem a közös ismerősök és barátok. Mindenki bedőlt neki. Megsajnálták, gondolom manipulálva sírósan előadta a nagy halált. Hatalmas színésznő.

Miközben nekem kellett elszenvednem az egészet, mert megcsalt. Teljesen alaptalanul elkezdett hazugságokat terjeszteni rólam és rossz nevemet keltette mindenkinek.


Hiába írok a haveroknak, nem válaszolnak üzenetekre sem. Megnézik, de nem válaszolnak. Mindennek vége...

Mi történt az emberekkel? Mit tudnék csinálni? Mindenki az ő pártját fogja.


Teljesen elfordultak tőlem, nem maradt a családomon kívül (tesók, szülők) senkim.

Meg sem akarnak hallgatni, hallani sem akarnak felőlem. Milyen barátok voltak ezek? Milyen emberek ezek? Mindent elhisznek a másiknak és meg sem hallgatják a másik felet. Nem értem.


jún. 22. 09:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, itt legtöbbször nem támogató, segítő válaszokat fogsz kapni, hanem rosszindulatú, csicska beszólogatásokat. Ne vedd a szívedre, az emberek többsége örül a problémáidnak. Én például nem, de ez most aligha vígasz számodra...
jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!