Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megcsalt a -most már csak-...

Megcsalt a -most már csak- volt barátnőm. Nem fogadtam el a sírós bocsánatkérését, szakítottunk és a végén még neki áll feljebb? Az összes barátom a rosszindulatú hazugságainak "köszönhetően" elfordult tőlem és ellenem hangolta őket.

Figyelt kérdés

Szóba sem hajlandóak állni velem a közös ismerősök és barátok. Mindenki bedőlt neki. Megsajnálták, gondolom manipulálva sírósan előadta a nagy halált. Hatalmas színésznő.

Miközben nekem kellett elszenvednem az egészet, mert megcsalt. Teljesen alaptalanul elkezdett hazugságokat terjeszteni rólam és rossz nevemet keltette mindenkinek.


Hiába írok a haveroknak, nem válaszolnak üzenetekre sem. Megnézik, de nem válaszolnak. Mindennek vége...

Mi történt az emberekkel? Mit tudnék csinálni? Mindenki az ő pártját fogja.


Teljesen elfordultak tőlem, nem maradt a családomon kívül (tesók, szülők) senkim.

Meg sem akarnak hallgatni, hallani sem akarnak felőlem. Milyen barátok voltak ezek? Milyen emberek ezek? Mindent elhisznek a másiknak és meg sem hallgatják a másik felet. Nem értem.


jún. 22. 09:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

nos, ilyen barátaid voltak, ne bánd. Sokszor magunkat minősi, ha ilyen barátaink vannak és a párkapcsolatod sem volt más.

Ideje tisztitani, ne ragaszkodj a régiekhez, akinek mennie kellett elment az életedből, reset. Üdv az új világban :-) én igy élek szóval vannak sorstársak nyugi :-)

jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon nehéz elfogadni, hogy ilyen könnyen elfordult tőlem mindenki és meg lettem alázva, ki lettem beszélve, rosszindulatú hazugságokat terjesztett rólam olyan szinten, hogy egy szimpla üzenetre sem válaszolnak Messengeren. Nálam mindig is a tettek dominálnak, sosem voltam szájhős.
jún. 22. 09:48
 3/21 A kérdező kommentje:
Remélem vissza fogják kapni az életben, kamatostul!!
jún. 22. 09:53
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Ennyit a barátaidról. Ennyit értek. Látod, most kiderült, hogy mennyire ostobák és befolyásolhatóak.
jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, hogy nehéz, de hamarosan áldani fogod az eget, hogy megszabadultál ezektől a hugyoskifliktől.
jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül ostoba befolyásolható szarházi barátaid voltak. Egy másodpercig ne bánkódj! Inkább örülj, hogy kiszabadultál a toxikus közegből. Meg sem hallgatják a másik felet? Gyerekek, azért a ló hím nemi szervének is van vége.
jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd lesz, évek múlva valakivel összefutsz a régiek közül, és elmondod az érem másik oldalát is, na majd akkor lesz hülledezés, meg döbbenet. Rokonommal hasonló történt, csak ott volt 2 gyerek is, így még nagyobb szemétnek lehetett elhordani.


Itt az ideje új barátokat keresni és talál elmondani nekik a történetet dióhéjban, nehogy a kedves ex még rájárjon a döghúsra, ha már eddig keselyű volt

jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mindenki a kérdező barátait szidja automatikusan. De kérdem én, elhisz valaki azonnal a barátjáról valamit, mert egy p*csa azt mondja? Véletlenül sem volt okuk arra, hogy hitelt adjanak a csaj szavának? És a kérdező miért barátkozik ilyen sekélyes és megbízhatatlan emberekkel? Csak nem ő is ilyen? És csak nem ugyanígy tenne fordított helyzetben?


Azt már nem is merem mondani, hogy hallgattassék meg a másik fél is. A kérdésben csak egy álláspont szerepel.

jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8


Amber Heard és Johnny Depp esete jutott most eszembe hirtelen. Mi is történt az elején, amikor Amber kiállt sírva, hatalmas színészi képességekkel csukló hangon elmondta, hogy mit csinált vele Johnny?

Csak nem rituálisan keresztre feszítették Johnnyt és Amber pártját fogta mindenki? Csak nem? Ugye nem??

jún. 23. 04:50
 10/21 A kérdező kommentje:

Tudod hány száz millió dollár gázsitól esett el és hogy sikerült éveken keresztül lejáratni egy teljesen ártatlan férfit egy végletekig romlott lelkű manipulatív nő miatt?


Ebbe gondolj bele…


Ilyen társadalomban élünk. Elsírja magát egy nő, megsajnálják, a férfi lesz a szemétláda. Közös baráti társaság volt, vegyesen nők-férfiak. Őt kicsit régebb óta ismerik, lehet ez is közrejátszott, nem tudom.

Nagyon gáz a helyzet.

jún. 23. 04:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!