Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megcsalt a -most már csak-...

Megcsalt a -most már csak- volt barátnőm. Nem fogadtam el a sírós bocsánatkérését, szakítottunk és a végén még neki áll feljebb? Az összes barátom a rosszindulatú hazugságainak "köszönhetően" elfordult tőlem és ellenem hangolta őket.

Figyelt kérdés

Szóba sem hajlandóak állni velem a közös ismerősök és barátok. Mindenki bedőlt neki. Megsajnálták, gondolom manipulálva sírósan előadta a nagy halált. Hatalmas színésznő.

Miközben nekem kellett elszenvednem az egészet, mert megcsalt. Teljesen alaptalanul elkezdett hazugságokat terjeszteni rólam és rossz nevemet keltette mindenkinek.


Hiába írok a haveroknak, nem válaszolnak üzenetekre sem. Megnézik, de nem válaszolnak. Mindennek vége...

Mi történt az emberekkel? Mit tudnék csinálni? Mindenki az ő pártját fogja.


Teljesen elfordultak tőlem, nem maradt a családomon kívül (tesók, szülők) senkim.

Meg sem akarnak hallgatni, hallani sem akarnak felőlem. Milyen barátok voltak ezek? Milyen emberek ezek? Mindent elhisznek a másiknak és meg sem hallgatják a másik felet. Nem értem.


jún. 22. 09:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nem érted a helyzetet, a barátok a bajban is melletted állnak és nem állnak félre, tehát itt mutatkozik meg, hogy ki a barát a bajban nem?

tehát mi a frászt kell sajnálni azokat a "álbarátokat" nem értem.

Én örülnék, hogy lekoptak, ebből is látni, hogy nem igazi barátok, fake, tehát hajrá, menjenek...

jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Értem a helyzetet, basszus oké, az tök jó, hogy eltűntek, közben valótlanságokat állítanak összevissza és a rossz nevemet keltik, rosszindulatú pletykákat terjesztenek rólam ismerősi körben. Micsoda "emberek", hurrá...
jún. 23. 10:38
 13/21 anonim ***** válasza:
#9-#10, tehát azt mondod, hogy ne hallgassuk meg mindkét felet? Miért is kéne a te szavadnak ugyanolyan kritikátlan hitelt adni, mint a nőének? "Csak nem? Ugye nem??"
jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

ha tudom, hogy nem csináltam semmit mint amivel vádolnak, nem idegeskednék, azt mondom magamnak, hogy az igazság úgy is kiderül, és nem ezzel telne el a napom, hogy a gittet rágom mások f...ga miatt, kelti, hát keltsék, igaz?

nem igaz! akkor meg ?

ha befeszülők jobb lesz?

nem,

akkor?

elengedem és kilazul ennyi

érdekes

aki hazudik nem idegeskedik, hogy lebukik igaz-e? tud aludni otthon igen, és akit megvádolnak tud aludni emiatt nem akkor? ha elengedem ezt az egész sz..t, akkor fog megváltozni, úgysem tudsz azon változtatni, hogy ki mit gondol, mindenki azt gondol a másikról amit akar

és egy véres karddal végigmenni és verni az igazamat, érdemes ? minél nagyobb az ellenállás annál nagyobb a harc és a düh,

jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"eltűntek, közben valótlanságokat állítanak összevissza és a rossz nevemet keltik, rosszindulatú pletykákat terjesztenek rólam"


Amúgy ki vagy te, hogy Johnny Deppel veted össze magad? Ha ennyire tönkreteszik az életedet a "hamis"(?) pletykák, akkor ne itt hőbörögj (amúgy mi is a célja ennek a kérdésnek azon kívül, hogy önigazolást keresel, és mindenkit, aki nem ért egyet vagy nem sajnál eléggé, elküldesz a fenébe?), akkor pereld be őket Btk. 226.§ szerinti rágalmazásért. Ja, hogy annyira nem is egyértelmű a helyzet...

jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"#9-#10, tehát azt mondod, hogy ne hallgassuk meg mindkét felet? Miért is kéne a te szavadnak ugyanolyan kritikátlan hitelt adni, mint a nőének? "Csak nem? Ugye nem??""



Nem tudom sikerült-e értelmezni, hogy én lettem megcsalva és még neki állt feljebb, hiába próbálta visszakönyörögni magát sírva, nem érdekelt. Valójában én voltam az, aki jobban összetört, mert vele terveztem az életem. Innentől kezdve elindult egy bosszú hadjárat ahol én lettem az első számú fasz. Érthető??????


Remélem te is valamikor ilyen kellemetlen helyzetbe kerülsz, és akkor is ilyen nagyfejű bölcs igazságosztó bíró leszel akkor is.


Letiltott mindenhonnan, amint mondtam, hogy nincs maradása.



Neked pedig köszönöm 14-es, nagy igazságokat írtál, köszi.

jún. 23. 11:07
 17/21 anonim ***** válasza:

Láthatóan neked nem sikerült értelmezni ("idióta"), amit írtam. A csajod álláspontjából egyetlen megveszekedett betűt nem ismerünk, úgyhogy nem áll jogunkban neked igazat adni. "Érthető??????"


(Extra poén, hogy közben ott van a kérdésedben a mondat: "Mindent elhisznek a másiknak és meg sem hallgatják a másik felet.". Visszanyal a fagyi...)


Egyébként, ha a kulturált és tárgyilagos hangnemben a kérdésedre válaszolni szíveskedő embereket többek között csuklóból leidiótázod, meg ilyen passzív agresszív stílusban kommunikálsz, akkor csodálkozol, hogy elfordulnak tőled a "barátaid"? Már bocs, de meg is érdemled, nem lehetsz valami rokonszenves ember.

jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Rágalmazásért???? Ezért menjek be a rendőrségre? Te normális vagy?? Te istentelenül nagyhülye vagy, eskü! Amíg nem folyik vér, le sem szarják a fejed!"


Csak szólok, ez a válasz meg a becsületsértés fogalmát meríti ki úgy egyébként.

Mellesleg te adod elő a hattyú halálát itt, mintha kb. vér folyna.

jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Na mindegy, további jó vergődést, aztán majd ha megunod mások rugdosását, és rájössz, hogy nem a GYK "idióta" és "istentelenül nagyhülye" felhasználói fogják megoldani a te makulátlanul becsületes személyed problémáját, akkor úgyis azt teszed majd, amit tenned kellene, többek között magadba nézni.

További személyeskedő válaszaidra nem vagyok kíváncsi, a kérdésről leiratkoztam.

jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Többieknek: ha a kérdező három sértegető és személyeskedő viszontválasza eltűnik, ne lepődjetek meg, természetesen jelentettem őket.
jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!