Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Külföldi élet család és...

Külföldi élet család és barátok nélkül vagy otthon a családdal és barátokkal?

Figyelt kérdés

Mar közel 10 éve hogy elköltöztem nyugatra és azóta sincsenek itt barátaim. A párom nem szeret barátkozni senkivel igy nem megyünk társaságba csak az ő rokonaihoz. Az itteni magyarok inkabb erdekbarátságokat keresnek és akikkel találkoztam azok legalább fél órányira laknak tőlünk. A helyiek nem valami befogadóak, egymássa sem nagyon barátkoznak hanem inkább felszines kapcsolataik vannak.


Magyarországon vannak rokonaim, barátaim akikkel minden évben találkozok mikor hazalátogatunk. Itt csak a párom van meg a gyerekünk aki már kint született.

Ti kint maradnátok a jobb fizetés és a várhatóan jobb nyugdij miatt vagy hazamennétek a szülővárosotokba ha nincs kint társaság?


jún. 8. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

“ #5 hogyan oldottad meg a problemat? Sajnos a ketlaki elet draga lenne. 2 orszagban kellene haz, 2 orszagban kellene autot tartani, stb. Evente megyunk latogatoba nehany hetre. Ha fel evente 1 honapra eltudnek menni az jo lenne de a fizetes rovasara menne es igy is tobb szabadsagot veszek ki mint a legtobb munkavallalo.”


Vészmegoldásként 3 havonta vettem ki szabadságot és utaztam haza vagy valamilyen más országba. Sokat kellett ezért veszekednem a főnökkel, de végül megértette, hogy szükségem van a feltöltődésre mert a depresszióm és a stressz súlyosbodik már úgy 2 hónap után.

Az igazi megoldás az lenne, hogy elköltöznék egy másik országba de még nem mertem meglépni, egyrészt féltem itt hagyni amit felépítettem, másrészt más nyelvet nem beszélek még alapfokon sem.

jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!