Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor lépek át egy határt a...

Mikor lépek át egy határt a fiú legjobb barátommal szemben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy fiú, akinek szerintem tetszek is kicsit, de én nem szeretnék tőle semmit a barátságon kívül. Nemrég barátnője lett, akivel nem nagyon beszélek (nem szándékosan, csak messze lakik). Rengeteget beszélek ezzel a barátommal, és sokat jelent nekem mint barát. Mindig viccelődünk, szerencsére ugyanolyan a humorunk. Ezek általában csipkelődések, és kívülállóknak néha úgy tűnik, hogy flört. Ezért gondolkodtam el azon, hogy vajon hol lehet az a határ, amit nem szabadna átlépni, hogy tisztelettel legyek a barátnője felé. Sosem érek hozzá vagy dícsérgetem flörtölősen. De pl olyat mondok néha, hogy úgyis hiányzok majd neki, ha pl egy hétig nem fogunk találkozni valamiért. Próbálok a lányról is beszélgetni vele.

Nektek volt már valamilyen tapasztalatotok ilyen téren? Nálatok mi volt a határ?



jún. 6. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát még nálatok is kialakulhat akármi 10-es.

A szimpátia megvan,szóval bármikor jöhet egy pont amikor átkattan az egyikőtök.

Kérdés ha nem lenne párotok akkor összejönnétek e? Te pl összejönnél vele?Bejön annyira?

Válaszold meg magadnak és kiderül.

jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem, ha nem akarsz pick me girlnek túnni, akkor beszèlgess többet a màsik lànnyal, próbàlj meg vele is jóban lenni.
jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az is hülyén fog kijönni, hogy a srác két csajjal lóg egyszerre. Lehet, hogy megindul a rivalizálás. Bármi lehet.

Van srác ismerősöm, akit nagyon szeretek, de hanyagoljuk egymást. Talán pont ezért, nem adjuk meg a lehetőségét, hogy szívassuk a másikat.

Kérdező, ha lenne egy párkapcsolatod, könnyebb lenne négyesben programot csinálnotok. Vagy a srác+3 lány felállás is jó lehet...

Bármi, próbálkozzatok, hogy nektek hogyan jó. :)

jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Lehet ez most nagyképűen hangzik

de mindig van egy olyan érzésem, hogy engem akar a lánnyal kicsit féltékennyé tenni. Mintha egy szavamba kerülne és dobná a lányt. De amúgy meg egész sokat programoznak, a hétvégéket vele tölti. De ha itt van, mindig felém sétál vele, kajánul rámmososlyog, és direkt odaszól, ha nem figyelek. És akármikor otthagyja a lányt, és odaszalad nekem segíteni, ha nem kérem is. Kicsit úgy tűnik, mintha a lányt is rosszul érintené ez. Nem akarok én lenni a szemében a gonosz, aki elcsábíjta a baráját, ezért is zavar ez ennyire. De mint barát, nagyon sajnálnám elveszíteni, mert senki mással nincs ilyen kapcsolatom, nem tudok mással ennyit hülyéskedni sem.

jún. 15. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!