Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor lépek át egy határt a...

Mikor lépek át egy határt a fiú legjobb barátommal szemben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy fiú, akinek szerintem tetszek is kicsit, de én nem szeretnék tőle semmit a barátságon kívül. Nemrég barátnője lett, akivel nem nagyon beszélek (nem szándékosan, csak messze lakik). Rengeteget beszélek ezzel a barátommal, és sokat jelent nekem mint barát. Mindig viccelődünk, szerencsére ugyanolyan a humorunk. Ezek általában csipkelődések, és kívülállóknak néha úgy tűnik, hogy flört. Ezért gondolkodtam el azon, hogy vajon hol lehet az a határ, amit nem szabadna átlépni, hogy tisztelettel legyek a barátnője felé. Sosem érek hozzá vagy dícsérgetem flörtölősen. De pl olyat mondok néha, hogy úgyis hiányzok majd neki, ha pl egy hétig nem fogunk találkozni valamiért. Próbálok a lányról is beszélgetni vele.

Nektek volt már valamilyen tapasztalatotok ilyen téren? Nálatok mi volt a határ?



jún. 6. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de az egyénektől is függ, hogy mi a határ.
jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem egy határt lépsz át, hanem a határt:)
jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Könnyű átlépni a határt, de ezzel szerintem nem nagyon kell foglalkozni, ha jól elvagytok egymással.
jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván odáig biztos nem jutnánk el, hogy megcsalásról legyen szó. De arra gondolok a kérdés alatt, hogy mikor nem érzi azt a lány, hogy veszélyt jelentek? Meddig nem vagyok "pick me girl", ahogy ezt manapság hívják?
jún. 6. 14:17
 5/14 anonim válasza:
39%
Ha neked mint férfi nem jön be, nem kell húzni az agyát, ilyen egyszerű.
jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert nem létezik férfi-nő barátság? Egyik legjobb barátom, szinte bátyámként szeretem. Attól mert viccelődünk nem húzom az agyát. Sosem mondtam neki semmi olyat, hogy de jó lenne vele lenni.
jún. 7. 20:32
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Nincs fiu-lány barátság!

Ti sem vagytok azok,hisz neki bejössz,ergó nem barátként tekint rád.

Egy idő után már nem fog veled foglalkozni amig megvan a csaja.

jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ez elég elszomorító! Szóval ha nekem lesz valakim, akkor magától is otthagy? Csak addig vagyok fontos neki, amíg bármennyi esélyt is lát?
jún. 8. 20:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyjából igen.

Ha neki lesz esetleg ,amire kicsi az esély amíg veled tartja a kapcsolatot,mert miattad nem veszi észre a lehetőséget esetleg.

Ha neked lesz valakid akkor pedig te fogod hanyagolni,mert a pasid az fontosabb lesz és így ritkul a tali,beszélgetés,aztán vagy elhal egy idő után vagy ilyen lájtosabb szinten megáll,de akkor már ő sem fog annyira keresni.

jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy van benne valami amit a 9es mond. Nekem van most egy nagyon nagyon jó lány barátom. De ez úgy alakult ki közöttünk hogy amúgy mindkettőnknek van párja és nem tudnak semmit. De egyébként ölelésen és puszin kívül nem történt köztünk semmi. Csak nagyon sokat nevettünk együtt és rengeteg mély és tartalmas beszélgetésünk volt/van.
jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!