Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki a hibás: én vagy a barátom?

Ki a hibás: én vagy a barátom?

Figyelt kérdés

Házibuliban voltunk, csak baráti társaság. Kicsit többet ittam a kelleténél és nagyon beütött. Gondoltam nincs probléma elvonulok és lepihenek.

Arra ébredtem, hogy már késő van, az egyik fiú haverom fekszik mellettem, puszilgat és a ruhám alatt simogat. Félrelöktem és átmentem egy másik szobába, szerencsére oda nem jött utánam


Ki a hibás? Én mert sokat ittam, vagy a barátom aki elkezdett fogdosni?

Hozzáteszem mások is látták, és senki sem szólt, hogy nem kéne :(


máj. 8. 21:42
1 2
 11/19 Katona Dius ***** válasza:
0%
Ki votl a hobás? Mindenki. Nem kéne annyit inni, hogy bedőlj valahol aludni, de a haveroknak sem kéne ezt csinálni/végignézni.
máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
5-ös vagyok. A 3, 7-esnek: hogy kikerülted a kérdésemre a válaszolást 😉 A 3-as válaszodban azért bele tudtad ám tenni magad a szituációba, de a 7-esben már nem. (3-as válaszodban: "Ha meg mégis "elborulok" és a tetejébe rám is mászna vki az csak az én bizonyítványom lenne. De ez az én logikám csak.") Mivel különb amit én kérdeztem? Ugyanaz történik, csak a fiú tovább megy a puszilgatáson meg ruha alatti simogatáson. Ja, azért nem akarod ebbe a szituációba belerakni magad, mert tudod, hogy idióta a logikád és nincs jó válaszod a kérdésemre.
máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

9es valaszolo vagyok atvalaszolom a valaszom mert utolag mar mashogy gondolom.Szoval a baratod a hibas mert tenyleg ebben a helyzetben hogy ittas voltal semmilyen esetbe se hasznalhatja ki.Es a tobbi ember is hibas akik nem segitettek es csak vegig neztek.


Igazabol nem a te hibad a baratode viszont ebbol tanultal h ne legy nagyon reszeg szoval legkozelebb ha buliba mesz akkor probalj mertekkel inni es mindenkepp vigyel egy olyan igazi baratot magaddal aki vigyazz rad ha baj tortenne es megveditek egymast.

máj. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
#3, 6,10: Remélem, hogy életetekben nem lesz közötök nőhöz, hogy ne szaporodjatok.
máj. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
De van nőm és ő nem ribizli xddd
máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
Hibásak vagytok mindketten, és amit ő csinált, az túlmutat a hibán is ráadásul.
máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%
#14: Nem csoda, hogy nem az, nem lehet sok opciója, ha veled leáll.
máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
Bocs, #15
máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem, 10, nem voltunk mindannyian satu részegek.
máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!