Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki a hibás: én vagy a barátom?

Ki a hibás: én vagy a barátom?

Figyelt kérdés

Házibuliban voltunk, csak baráti társaság. Kicsit többet ittam a kelleténél és nagyon beütött. Gondoltam nincs probléma elvonulok és lepihenek.

Arra ébredtem, hogy már késő van, az egyik fiú haverom fekszik mellettem, puszilgat és a ruhám alatt simogat. Félrelöktem és átmentem egy másik szobába, szerencsére oda nem jött utánam


Ki a hibás? Én mert sokat ittam, vagy a barátom aki elkezdett fogdosni?

Hozzáteszem mások is látták, és senki sem szólt, hogy nem kéne :(


máj. 8. 21:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Összevesztünk nagyon. Szerintem mert kihasznált, szerinte meg mindketten túl sokat ittunk.
máj. 8. 21:44
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
A barátod, aki remélem már nem a barátod. Akármennyit is igyon valaki senkinek sincs joga ezt kihasználni.
máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%

Eleve nem maradnék addig hogy egy buli közepén feküdjek le aludni mások lakásában, és szervezve sem volt és kulon szobám meg nincs is.


Úgy hogy ahol rámjön én ott alszok nálam ilyen nem létezik. Minimum előtte lebeszélve hogy ottalvós e és azt hogyan.


Ha meg mégis "elborulok" és a tetejébe rám is mászna vki az csak az én bizonyítványom lenne. De ez az én logikám csak.

máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy a barátod a hibás. És a többi személy is, aki ezt látta és nem csinált semmit, egy hányinger. Ne vedd magad körül ilyen szar emberekkel
máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
3-as akkor a te logikád alapján abban a szituációban ha meg is erõszakol a férfi, akkor is a te hibád? Ne zavarjon, hogy sok országban az is ugyanúgy büntetendõ, mintha józanul erõszakolnának meg.
máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Haversagba baratsagba nem fer bele a polo ala benyulas,melletted fekves,puszilgatas a koszonesi megkoszonesi gesztuson kivul. A haverod es te is felelotlen volt ,hogy annyit ittatok,h ne tudjatok magatokat kontrollalni es teret hagyjatok ilyeneknek. Eleve egy hszibuliba nem fekszel le aludni,hanem hazamesz foleg lany letedre. Eleve nem iszol semmit vagy nem ihatsz annyit,hogy ne tudj viselkedni illetve haritani a tiszteletlenseget. Az ilyen lanyokat nem szoktak sokra becsulni es nem is tisztelik. Mindenki a sajat viselkedeseert felelos. Neked nem illett volna lehetoseget se adnod ,hogy ez megtortenjen. Tehat nem alszol a sajat otthoni agyadon kivul sehol mashol illetve mas jelenleteben. Ha nem tudsz onnan hszajonni,madkor ne menj oda vagx slidj rlotte,hogy ebren kibird a legelso jaratot hazafele.
máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

5 az en logikám az hogy eleve nem alszok részegen ott sehol. Bakker aki igénytelen az mit vár? Hogy majd madonnaként tisztelik?


Egy részeg dőlő boruló nőn még a mentősök is el vannak borzadva hogy nőként hol tart.

máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Mindketten: te mert túl sokat ittál, ő meg mert visszaélt vele
máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Mind2en mert te sokat ittal o meg visszaelt vele.Legkozelebb menj inkabb haza vagy igyal kevesebbet ha beut.Szerencse h nem tortent nagyobb baj bar ez is elegge vaj hogy megtortent
máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Valljuk be, mindannyian voltunk satu részegek... Tudjuk, hogy öntudatlan állapot nem érhető el detox nélkül. Végig tudtad mi történik, csak a pia miatt engedékenyebb voltál. Ennyi. Ribizli
máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!