Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek egy szemét ember?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért változtam meg ennyire. Már kiskorom óta nem voltam valami társas lány, sőt barátságokból elég komoly traunmáim lettek. Viszont most hirtelen, hogy lettek barátaim elszaladt velem a ló.

Alapszituáció:Ebben a tanévben jött hozzánk egy új lány( hívjuk Zsuzsának), akivel összebarátkoztam, de az osztály nagyrészt utálja, mert pasizik(elég sokat) és... hogy mondjam? Nem éppen apácaruhában érzi jól magát. Arra lettem figyelmes, hogy mindenki szidja és pletykál róla. Egy időben kiálltam érte, de most volt egy ügy. Egyik osztálytársamnak( legyen a neve Lea) tetszik egy fiú osztálytársam( Ő lesz most Márk), de az nem akar tőle semmit. Szóval, az volt, hogy Márk szakított a barátnőjével, és Lea elkezdte "befűzni", de nem jött össze, mert Zsuzsa egyik barátnője(legyen Gréta) az, aki tetszik Márknak. Zsuzsa elkezdte mindenkinek mondani, hogy Gréta és Márk mennyire összeillenek és, hogy Leának semmi esélye nem lenne a srácnál. A helyzet kezdett elfajulni, és mostmár azt láttam magamon, hogy éppen annak az oldalán állok, akivel abban a pillanatban egy helyen vagyok. Ha kell kitálalok Lea dolgairól Zsuzsának, néha meg Zsuzsát szidom Leának. Nem tudom mi történt, hogy ilyen lettem. Nem akarok ilyen lenni! Már ott tartok, hogy mentális zavarom lett a helyzettől és a mardosó bűntudattól, valamint romlanak a jegyeim és a szüleim az akarják pszihológushoz járjak. Nem tudom mit tegyek. Segítenétek?



ápr. 29. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha van iskolai pszichológus, akkor vele beszéljél,hátha tud erre mondani valami okosat. Csak vmien formában lehetőleg üzenj a szüleidnek,hogy később érsz haza,pl sms is lehet jó,ha nap elején nem tudtál még szólni.
máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!