Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a barátnőim pasiai rámnyomulnak, akkor még Én vagyok a szemét, csak mert Én jól nézek ki? Ronduljak meg a kedvükért?

Figyelt kérdés

#barátnő #szép #csúnya #sokkal szebb
2022. nov. 22. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vagy szemét ha nem állítod le a nyomulásukat. Ha közlöd velük hogy ácsi mert barátnőjük van, akkor semmiben nem vagy saras.
2022. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt mondják hogy Én kelletem magam, semmit se csinálok csak szeretek jól kinézni ennyi
2022. nov. 22. 23:12
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Inkább magyarázd el nekik, hogy legyenek hálásak. Ha egy csini pofiért, jó testért otthagynák őket, akkor azok nem szerelmesek. Pláne, ha még nálad próbálkoznak, mikor tudják, hogy ismered a párjukat. Akkor milyenek lehetnek idegen nőkkel??
2022. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem tehetsz róla, ha jól nézel ki. Ha csak nem nyomulsz rájuk szánt szándékkal, akkor nem igazán a te felelősséged, ha ők nem tudják megfogni a párjukat.
2022. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha nem akarsz nagyobb bonyodalmakat, jobb ha sose látod a pasijaikat személyesen, a facebookon is letiltod a pasijaikat hogy a képeid se nézhessék meg. Ez tesókkal és barátnőkkel is kell. Amúgy a második megoldás a megcsúnyulás, de gondolom azért neked is kellene egy hozzád illő pár, ami miatt ez az opció nem lehetséges. Saját tapasztalat, és eljött a boldogság miután ezt így csinálom.
2022. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha azt mondják, hogy kelleted magad, abban vélhetően van valamennyi igazság.
2022. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

A te esetedben a szépséggel felelősség is jár. Sajnos mások helyett is erősnek kell lenned, ha ennyire vonzóan szép vagy, és mások túl gyengék hogy ellenáljanak a ragyogásodnak.


29/F

2022. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

"Én vagyok a szemét, csak mert Én jól nézek ki?"


Sok nő ismerősöm sima pólót hord kivágott helyett, nem attól szép nő valaki hogy kihívó.

Előre is elnézést a példáért:

Nyilván nem a nő a hibás ha megerőszakolják, de a társadalmunk igen is tehet róla!

2022. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Mit amikor azt mondják egy nőre hogy ku.rva, de igazából csak ku.rvás!

El lehet gondolkodni a különbségen!😀

2022. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem nagyon sok nő irigyli a problémád! :D


Mert ha mondjuk így néznél ki, biztosan nem lennének ilyen problémáid: [link]


De a sors már csak ilyen kegyetlen hogy megátkozott ezzel a jó kinézettel... :D

2022. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!