Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van egy barátod, aki...

Ha van egy barátod, aki strandra akar menni, te pedig nem szereted a strandot, akkor mit mondasz neki, és mit teszel?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 09:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért van az hogy mindenki zöldet kapott és én pirosat mert hát ez fáj
2023. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

En annak idejen, 13-30 eves koromig nemet mondtam. Szegyelltem a testemet - amivel egyebkent nem volt semmi baj, de pl nagyobb mellre valo normalis furdoruha se volt, mindenki kismellu, nyolcvanas evek. Aztan eljott az, hogy vallaltam magam, szerettem volna strandra menni, es azok a regi baratnok szules utan nemcsak elhiztak, de szegyelltek is. Es akkor ok nem jottek velem.

En amugy a napot nem birom, arnyekban fekszem, de onnan imadom nezni a napot, meg azert bemenni a vizbe. De ez olyasmi, akarcsak egy heavy metal koncert, diszko, hogy aki nem akar jonni, azt nem szabad eroltetni. Nem neki kellene magyarazkodnia, tiszteletben kene tartani. Mast kell elhivni, esetleg ismerost, aki nem is barat.

2023. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Ezek közül válogathatsz:


Nem szeretnék menni, mert víziszonyom van, tömegiszonyom van, kövér vagyok és szégyellek levetkőzni, napallergiám van, csak egyszerűen nem érzem ott jól magam, drágának tartom, nincs időm, sajnos nem érek rá, kijönnek a szeplőim, kiszívja a nap a hajamat, érzékeny a bőröm, félek a bőrráktól, félek vízi siklóktól, agy barátom vizbe fulladt, azóta nem megyek, stb, stb.

2023. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondanám, hogy nem szeretek strandolni, de ő menjen csak nyugodtan. Közös programnak meg majd választunk olyat, ami mindkettőnket egyaránt érdekel. Ha abban ő nagyon nincs benne, akkor nem erőlködnék.
2023. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés, hogy én mit tennék, akkor miért van lepontozva a válaszom, amiben leírtam, hogy ÉN mit tennék? Ha nem ez a valódi kérdés, akkor másképp kellett volna megfogalmazni.
2023. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kriszpo ***** válasza:
35%
Inkább ugorjunk le az Adriára!
2023. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Attól is függ, miért nem szeretek menni.

Ha a fürdést nem szeretem, elkísérem, de nem megyek be a vízbe.

Ha frusztrál az emberáradat, akkor megpróbálom egy olyan strandra invitálni, ahol kevesen vannak, vagy megkérni, hogy olyankor menjünk, amikor nincsenek sokan.


Mindegy, azt akartam ezzel mondani, hogy ha olyan a dolog, megpróbálnék megoldást találni rá, de ha nincs, megmondanám, hogy nem megyek és kész

2023. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!