Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van egy barátod, aki...

Ha van egy barátod, aki strandra akar menni, te pedig nem szereted a strandot, akkor mit mondasz neki, és mit teszel?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Gondolj arra miket tudsz csinálni mert nem csak vízbe lehet menni annyi minden mást lehet csinálni például én szeretem a strandot mert most képzeld van már olyan például hogy BOLONYAI LÁNGOS és sok más lángos is például gyros lángos meg nagyon sok minden és hát fagyiból van az a kis golyó fagyi meg körtüskalács fagyi meg annyi izgi jégkrém és például lehet kötélhintázni korombelei felnőtteknek is az is tutkó meg van például szkander játék agy box játék vagy jósda de sportolni is lehet szóval annyi mindent lehet csinálni és helyedben mondanám hogy erre a sok lehetőségre figyelnék és mennék strandra
2023. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem megyek strandra, mert nem szeretek strandra menni. Frusztrál a ruha nélküli tömeg.
2023. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Na most tényleg csak egy barát? Akkor: nézd, én nem szeretem a strandot, nekem az nem szórakozás, nem akarom elrontani a kedvedet az unott képemmel, de te csak menj, érezd magad jól.
2023. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Semmit. Ha olyan progijuk lenne ami nekem nem jön be, simán nem érek rá aznap.

Majd máskor elmegyek velük máshova.

Nem görcsölök ilyeneken.

2023. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nagyjából ezt: hallod én balatoni gyerek voltam engem nem izgat fel a víz látványa. Ha abba a büdös pocsolyába se megyek bele úszómedencébe más szottyadt testével 100% hogy én nem osztozom. Mennyi más programot ki tudunk találni ahol lehet inni is, én strandra biztos nem megyek.
2023. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

"Köszönöm, de nem szeretem a strandot!"


...és nem megyek.

2023. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
1) Megmondod, hogy nem szereted a strandot, köszi a meghívást, de nem mész 2) Ha csak a fürdés részét nem szereted, de amúgy a barátaiddal szívesen töltenél időt, akkor elmész, viszel könyvet/tabletet/akármit, olvasol, ilyesmi, és ők sem az egész napot töltik a vízben, amikor kijönnek tudtok dumálni, enni, társasozni, kártyázni. Legközelebb javasolhatsz más programot. Ha mindig lehurrogják a te javaslataidat, akkor meg elgondolkodhatsz, hogy milyen barát(ok).
2023. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Kivel mással legyen az ember őszinte ha nem a barátaival?

Megmondod, hogy nem szereted és kész. Miért titkolnád?

Javasolj egy másik programot, amit mindketten akartok.

2023. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Felajánlom neki, hogy menjünk el Tatára az Öreg-tóhoz. Az épített és a zsúfolt vízparti strandokat nem szeretem. Tata bármikor jöhet, ráadásul kutyabarát.
2023. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Megmondom, hogy ebben nem én leszek az embere, mert ha ott lennék és nyavalyognék, az sokkal rosszabb lenne.


Egyébként én sem szeretem a strandot. Unalmasnak találom és egy kín a napérzékeny bőröm kétóránként kenegetni naptejjel. Tudják, hogy nekem ez nem szórakozás, de azt is, hogy cserébe ha más program van, szívesen megyek.

2023. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!