Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haveri társaágom mindig...

A haveri társaágom mindig ugyanazt akarja csinálni... egyikünknél zenét hallgatni,sörözni, beszélgetni.(kb ugyanarról a témákról) De én ezt néha rohadtul unom,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én néha másra is vágyok, új embereket megismerni, más élményeket szerezni stb.

Menjek fel egyedül Pestre bulizni,mert nekem ez lenne a tervem ahelyett.

Már sokszor próbáltam őket is elrángatni sose sikerült..

Ki mit tenne ilyen helyzetben?

23 F


2022. szept. 10. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézz ki magadnak programokat, legyen lefixálva hogy te mindenképp mész rá. Feldobod a témát köztük, megkérdezed kinek van kedve menni. Ha senkinek megint, akkor elfogadod, mész magadban és ott ismerkedsz másokkal, haverkodsz, beszélgetsz. Nyilván ebből adódóan olyan programokat nézz, ahol ezt könnyen lehet csinálni. Még egyszerűbb, ha olyanokhoz mész oda akik látod hogy szintén egyedül vannak, vagy csak 1-2-en.


Ha ők ilyenek, akkor semmit nem tudsz csinálni. Amúgy is csak haverokról írsz, tehát még a baráti státuszt se érik el, így főleg nem kattognék ezen. Nem kell eldobni őket, de ritkítod amikor velük lógsz és inkább keresel új embereket, új társaságot építesz.

2022. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Heló!


Hocs csináld, menj el és haverkodj másokkal.

Én volt hogy egyedül mentem fesztiválra, mert más nem akart jönni és életem egyik legjobb élménye volt.


Szóval ha neked nem ugyan az kell mindig, tegyél róla, és lépj, ne bánd meg később.

2022. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozz fel új témákat.
2022. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!