Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy valaki csak unalmàban,rossz passzban ír ránk vagy tényleg érdekli a személyiségünk is?

Figyelt kérdés
Van egy friss,bimbózó baràtsàg.Sok közöttünk a hasonlósàg,érdeklődési kör.Eddig többször úgy jött ki,hogy akkor talàlkoztunk amikor ő indítvànyozta persze volt fordítva is meg volt amikor én sem tudtam menni.Amikor indítvànyoztam egy kiràndulàst amiről előzőleg beszéltünk rövid vàlaszokat kaptam majd megbeszéljük,halljuk egymàst.Azt végül lemondta az idő miatt meg munkàra hivatkozva.Tényleg van sok munkàja most azt nem vitatom.A héten is két programot lemondott az egyiket fàradsàg miatt a màsikat meg azért mert akkor lett kész az ebédje.Egyébként ha hívom valahova és nem tud eljönni szokott érdeklődni,írni milyen volt a program,voltam-e,stb.Lehet nem jól gondolok dolgokat,de majd teszek egy próbàt ha ír hogy ràérek- e aznap megkérdezem megbeszélhetünk- e egy màsik időpontot.Aki tényleg akar talàlkozni az tud màsik időpontot is indítvànyozni ami mindkettőnknek megfelel.

#Prioritàs
2022. ápr. 10. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Te vagy a nő az említett pedig pasi?
2022. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha így van a felállás engedd el csak duma.
2022. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ferfi no kapcsolat
2022. ápr. 10. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Egy a sok közul,,akik szédítik az embert.

Innen eddig egy valakivel tudtam konkrétan találkozni,egy sétát tenni,beszélgetni.

Két napra rá ő is eltűnt, állítólag elrabolták a szívét.


Csak akkor nem értem, miért panaszkodik mindenki,hogy így magány, meg úgy...

Nincs itt semmi elfoglaltság, egyszerűen ráun mindenki a másikra. Persze, gyávák ezt így elmondani.

2022. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es koszonom a hozzaszolast nem innen van az illeto.De egyebkent igazad lehet mindenki jon a magannyal,depresszios erzesekkel amikor meg van lehetoseg nem elnek vele...csak amikor mar eg a haz,nincs senki mas a lathataron.Sok kapcsolat inkabb szukseg megoldas.
2022. ápr. 10. 17:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt is jol irod vagy raun vagy epp van akkor mas.
2022. ápr. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!