Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez csak a terhességtől van?

Ez csak a terhességtől van?

Figyelt kérdés
Egy munkatársam terhes lett. Nagyon jó viszonyban lettünk, mondhatni barátság alakult ki. Azt szeretném kérdezni, hogy a terhesség miatt változott meg? Azelőtt naponta tartottuk a kapcsolatot és most meg semmi türelme hozzám. Nem ír rám, nem keres. Ha én írok, akkor visszaír és érdeklődik, de régebben magától többet írt. Most persze békén hagyom, nem keresem. Nem akarom zavarni. Csak nekem is meg kell szokni, hogy eddig itt volt mellettem, most meg ennek vége lett. Tudom, hogy a gyermek mellett sem lesz ideje rám. Most csak erre a személyiségbeli változásra vagyok kíváncsi.

2022. márc. 27. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet a barátság témához kellett volna írnom. Nem is tudom.
2022. márc. 27. 10:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán lehet, én sem írok most annyit a barataimnak, nem azért mert nem érdekelnek hanem sajnos pl az én terhessegem tényleg "terhes", sok rosszullet, migren, gyengeseg, verszegenyseg, stb, most is, 2 napja az ágyban vegetalok, semmit nem tudok csinálni így érthetően kicsit maganak van az ember
2022. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő se viseli túl jól. Most nekem kell türelmesnek lennem. Remélem majd újra a régi lesz.
2022. márc. 27. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén egy ideig.van neki most elég baja
2022. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Békén hagytam és ő keresett. Nincs itt semmi baj, csak túlgondoltam.
2022. ápr. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!