Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Észrevettétek már, hogy...

Észrevettétek már, hogy akinek van gerince, vannak elvei (amiből semennyit nem enged SENKINEK), van becsülete és igazán erős ember annak nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

+ még őszinte, nem adja be folyamatosan a mézes-mázost, nem azt mondja, amit a többiek hallani akarnak (tehát még magának sem hazudik) stb...

Elmondja a véleményét, ha kikérik és valami nem tetszik neki.


Muszáj beleszürkülni a semmibe, hogy barátokra leljen az ember?

Muszáj bólogatni a birkacsorda felé?

Muszáj hazudni?

Miért nem fogadják el az egyéniségeket?


Csak a gyenge embereknek van szüksége barátokra a hamis, ingatag lábakon álló önigazolásuk miatt?



24/F



2021. aug. 25. 23:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
37%
Hát ilyenekkel én se haverkodnék. Ilyeneket szivattuk anno gimiben :DD
2021. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Jól be is csicskultak nekem, szülői értekezleten mondták a szüleimnek, hogy az ő áldott jótét lélek gyerekeik félnek tőlem
2021. aug. 29. 17:49
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehetetlen, csak nehezebb. Aki buta, nyalis, kamuzos, az könnyebben talal baratokat, mivel “mindenki” a jot akarja hallani. Nekem olyan barataim vannak akiknek ugyanolyan az értékrendjük mint en, foleg az oszinteseg témakörben. Mindig kimondjuk amit gondolunk (persze ha szukseges), nincs köntörfalazás, stb. Az őszinteséggel, kommunikációval majdnem mindent meglehet oldani.
2021. aug. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

Azt vettem észre, hogy már alig vannak hosszútávú igaz barátságok.

Huszonéves korban már nem nagyon barátkozzunk, hanem a párkapcsolatra építünk, amibe nem jó, ha a barátok betolódnak. Tényleg olyan kamaszosan fogalmazol, későn érő lehetsz.

Az egyéniségnek a nevében is benne van, hogy EGYÉN. Egyedüli, önálló, megismételhetetlen, amilyen mindenki akar lenni, de nem mindenkinek adatik meg.

Az erős egyéniségnek nincs szüksége társakra (míg a többi rá van szorulva), de attól még lehet neki.

2021. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

"Huszonéves korban már nem nagyon barátkozzunk, hanem a párkapcsolatra építünk"

Te tuti, hogy lány vagy, ők mondanak ilyen klisés baromságokat. Egyetemen egymás nyakán csüngnek az emberek mi az, hogy nem nagyon barátkozunk?? Voltál te egyáltalán egyetemista??


"amibe nem jó, ha a barátok betolódnak."

Höh...hogy függ össze a kettő?



"Tényleg olyan kamaszosan fogalmazol, későn érő lehetsz."

Nem kamaszosan fogalmazok, nem vagyok későn érő, sőt a legtöbben pont, hogy korán érőnek gondolnak! Csak sajnos nem tudok elmenni néhány ordítóan nagy baromság mellett, amik egyesek néha (pl.: itt) összehordanak. Ezen még változtatnom kell.

2021. szept. 28. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!