Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok mit kérdezni tőle de beszélgetni akarok vle?

Figyelt kérdés

Van amikor ráírok és válaszol de aztán nem jut eszembe semmi és elköszönök ink tőle.. Valaki tud vlami jól bevált kérdést?


amúgy hülyeségből regisztráltam de nem találtam erre a kérdésre eddig választ..



2021. júl. 9. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megmondanád, kiről van szó és mit szeretnél elérni? Az sem mindegy hány évesek vagytok, milyen neműek, stb. Ilyen általános kérdésre, csak általános, nem túl hasznos választ lehet adni.
2021. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne köszöngess el, baromi zavaró. Miket szoktál tőle kérdezni? Meg ha kérdezel, arra figyelj, hogy ne eldöntendő kérdés legyen, hanem kifejtősen kelljen rá válaszolni. Ő nem dry texter véletlenül?
2021. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első válaszolónak: Ő egy barátom a suliból, ott is szoktam vle beszélgetni, de üzenetben valahogy egy idő után nem jut eszembe semmi. Lány nemű vagyok, ő is az (nem vagyok bi meg ilyesmik) csak jól eltudunk beszélgetni egymással szemtől szembe, üzenetben nehezebb csak. 15 éves vagyok, ő 16.


második válaszolónak: Köszönöm a segítséget. Most így az a kérdés jut eszembe mikor arról kérdeztem, hogy miket szokott sportolni, aztán mikor megírta kicsit megakadtam a válaszadással.

2021. júl. 10. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetés akkor jó, ha a felek egyenlően ki tudnak bontakozni benne. Ha az egyik fél csak magáról beszél bosszantó, de az is épp olyan bosszantó, ha valaki csak "interjúztat". Ha épp természetes módon nem jön a szádra a kérdés, miért nem mondasz neki valamit te? Csak egy banális példa: "Amúgy most fejeztem be ezt a bizonyos könyvet, ez meg az a véleményem róla, te olvasol valamit?" Nyilván ezt behelyettesíteni olyan témával, ami mindkettőtöket érdekel.


Ezen kívül bele lehet kapaszkodni olyan dolgokba, amit korábban mondott. Ez hogy sikerült, azzal mi lett, végül hogy döntöttél, stb.

Sportról egyébként végtelen számú kérdést fel lehet tenni.


Ha meg mindenfélét próbálsz és nem annyira vevő rá, akkor el kell fogadni, hogy neki ez az online beszélgetés annyira nem pálya és nem erőltetni.

2021. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Legközelebb megpróbálok ezek szerint beszélgetni vle és ha neki nem jön be akkor nem erőltetem.
2021. júl. 10. 01:14
 6/7 anonim válasza:
Nekem is van ilyen hasonló problémám. Én is ettől a kínos csendtől félek, amikor nem tudok semmi kérdést feltenni.
2021. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor most találhattál te is tanácsokat, de igen, eléggé kínos tud lenni mikor ahányszor ráírsz, így 2 sor múlva nem tudsz semmit csak elköszönni.
2021. júl. 11. 01:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!