Tipikus reakciója a beilleszkedett, befogadott embereknek akik viszont nem fogadnak be egyes embereket, amikor ez utóbbiak szóba hozzák a kiközösítés, fölényeskedés tényét, hogy miért vagy ilyen negatív?
Aki fel meri hozni a tényeket, az negatív?
Aki úgy tesz mint aki nem veszi észre az a pozitív?
Mi van?
Nem szeretek kérdésre kérdéssel válaszolni, de ezt egyáltalán nem értem.
1,2
Elnézést. Ez a jelenség nem biztos, hogy mindenkinek szembetűnő.
5
Nem feltétlenül. Aki kimondja, hogy a másikak fölényesek és kiközösítők azt negativitással vádolják.
Ez alap elhárító reakció az ilyen embereknél?
Igen, ezt én is tapasztaltam! Viszonylag gyakori az előfordulása.
Valamennyire "kezelhető"-nek látszanak ezek a helyzetek - a felszínen - de igazából szinte sohasem változnak "egyesek"...
Rá vagyunk kényszerítve a "színlelés"-re! (Talán leginkább a nők vannak munkahelyeken IGAZÁN KISZOLGÁLTATOTT HELYZETEKBEN...) Értelmetlen megkülönböztetések utód nélküliek és utódokkal rendelkezők között.
8
Ezen én is sokat gondolkodom. Az emberek egyre csak romlanak erkölcsileg. Egyik oka szerintem a konzumerizmus, másik oka a hagyományoktól, régi értékektől való eltávolodás, ugyanakkor a elektronikus kütyük elterjedése, folyamatos interneten csüngés sem javít a helyzeten csak ront.
Ismerős a helyzet, ezért én első olvasásra megértettem a kérdést!:)
Érdemit nem tudok hozzáfűzni, viszont tény, hogy nagyon álszent viselkedés ez, legszívesebben megráznám őket, hogy lássák a valóságot.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!