Ha 1héten 3× kivasalom a hajamat, menyire szállkásodik?
Figyelt kérdés
1héten kb 3× vasalom a hajam.De most vágattam le,és már vasalom,nagyon sálkásodik ha 3× vasalom ki egy héten?Vagy ha 1héten 1× kivasalom úgy nem szálkásodik??2010. máj. 8. 15:06
1/7 anonim válasza:
ez a vasalótól függ. nekem kerámia lapos+tourmalin védő-ápoló réteges, fél éve vasalom, minden nap. a vége töredezett, de fodrász levágta, és most jobb. egész jó állapotú, szóval szerintem ha jó a vasalód, akkor nem lesz olyan töredezett.
2/7 anonim válasza:
A vasalás ígyis úgyis tönkre vágja a hajadat, szóval tökmind1.
Inkább használj kisimító balzsamokat, vagy ha mindenképpen vasalni akarod, akkor hajmosás után tápláló balzsamot kenj a hajadra.
3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válasszokat!
Egyébként nekem is kerámia lapos van:P
csak nem használok barzsamot meg ilyenek,nem az hogy nem telik rá,csak vhogy nem szeretem:S
2010. máj. 8. 23:24
4/7 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
ha srác vagy, ne aggódj, kinövöd....remélhetőleg
5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok:-)
2010. máj. 9. 14:32
7/7 A kérdező kommentje:
semmi:D
2010. máj. 10. 13:37
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!