Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kivasalom a bugyijamiat...

Ha kivasalom a bugyijamiat forró vasalóval azzal el lehet pusztítani a gomábákaT?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gombád van, azt az orvos által felírt szerekkel kezelni kell. Ha nem voltál orvosnál nem tudhatod, hogy mi bajod van, és csak félre kezeled magad, amivel sokkal nagyobb bajt csinálhatsz.
2011. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a legegészségesebb alsónemű a főzhető, forró vasalóval vasalható pamutbugyi.

inkább cseréld naponta többször, minthogy mindenféle tisztasági betéteket használj - azok pl. gombának direkt kedveznek, mert nem teszik lehetővé a szellőzést.

2011. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyilván nem forró vasalóval akarom kezelni magam, pláne nem félrekezelni...a gombáról azt hallottam h csak 90 fokos víz tudja elpusztítani őket, tehát hiába asok káros gyógyszer, a bugyiról visszakapjuk...tehát vagy neki állok újramosni 90 fokon, vagy gondoltam a vasaló is megteszi, mert mintha hallotam volna erről ...
2011. aug. 1. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleg a jo forro vasalo is, nem kell fozni :)
2011. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Főzd ki a bugyikat nyugodtan, de a forró vasaló is jó:)

Jobbulást:)

2011. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!