Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ugye erre nem képes az APPLE?...

Ugye erre nem képes az APPLE? Ugye ez csak egy pletyka?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy iPad Airt vásárolni mert azt mondják stabil, jó a támogatottsága 2-3 évig jön rá frissítés, szoftver.

De azt olvastam, ez egy trükk!


Az Apple kihoz 1-2 IOS frissítést, és utána kihoz egy olyat ami belassítja a készüléket, hogy vegyél újabbat, modernebbet!

Mondjuk most van IOS 8, majd kijön az IOS 9-10 és az már belassítja az iPad Airt!


Igaz ez? Ugye nem ilyen gonoszak? Ez csak pletyka igaz?



2014. szept. 21. 09:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
48%

Nekem az ios7 van rajta ami tokeletesen megfelel arra amire en hasznalom, hiaba jelzte hogy van uj verzio (ios8)leszharom nem frissitem!

Es akkor talan nem b..sznak ki velem ahogy irtad, hogy becsempesznek egy lassitast...

2014. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
kérdező: ez hülyeség
2014. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!