Lesz psp2? Vagy csak pletyka?

Figyelt kérdés

Ténleg igaz a pletyka h. a Sony új kézikonzolt dob piacra?

Vagy ez csak egy pletyka?


2010. nov. 6. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz. Hogy mikor azt még nem tudjuk, de szerintem 1-2 éven belül.
2010. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik, hogy igaz.De a Nintendo 3DS-t tuti nem fogja legyőzni:) Már volt alkalmam kipróbálni egy bemutatón a Nintendo 3DS-t, és már rengetegen mondják, hogy nem tudja majd legyőzni:)
2010. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A Sony 2011 karácsonyra tervezi és álítólag HD felbontású lesz a kijelzöje!
2010. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

A Sony egyáltalán nem tervezgeti még ennyire, hogy majd karácsonyra kidobják, de az tényleg biztos, hogy lesz, az biztos, hogy 3 éven belül.

Az szintén csak pletyka, hogy HD-s lesz, viszont valószínű hogy tényleg az lesz, mert manapság már minden HD.


Ja és a 3DS az teljesen más lesz, a nintendo mindig is az alkalmi játékosoknak tervezett (legalábbis a DS-WII-3DS), sony meg inkább hardcore játékosoknak, én inkább azt várom, mint egy 3DS-t, ki nem szarja le a 3D-t?

2010. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy lesz!

Mivel a jelenlegi PSP-re most jelent meg az egyik legjobb Sony-s belső exkluzív, a God of War: Ghost of Sparta, úgy gondolom, hogy ezzel a játékkal akarják lezárni a PSP korszakát(asszem már 5-6 éves és már csak Japánban kelendő - értelemszerűen japán játékok jönnek már csak rá)!

Amiket olvastam a 2-ről:

- lesz 2 analóg

- brutál erős(4 magos CPU, 1 GB RAM)

- HD+3D-s kijelző

- PSP Go szerű lesz(de állítólag fizikai adathordozóval)

- Az egyetlen komolyabb probléma, ami a megjelenést és bemutatást hátráltatja, az a túlmelegedés, ami szinte minden HD konzolnál komoly gond!

Állítólag erre akarnak valamit kitalálni jövő júniusig és showtime! :D


Amúgy ez önmagában nem elég, értelemszerűen sok jó játék kell rá és a Sony-nak is oda kéne figyelnie rá(nem csak a PS3-at nyomatni)!

Ha ez mind benne lesz(amit nagyon remélek), a fejlődése a DS fejlődéséhez képest ég és föld! :D

2010. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"HD+3D-s kijelző " ezt hol hallottad?Én úgy hallottam, hogy sima HD-s kijelzővel jelentkezik majd.
2010. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

15:54-nek


Te jobban tudod a Sony-nál hogy mikkorra tervez?

Mert a Sony mondta a jövö karácsonyt a PSP2-re!

2010. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

07:28


HD az szinte tuti, de a 3DS miatt állítólag lesz 3D is!

Mellesleg a Sony nagyon a 3D-re akar gyúrni(TV, PS3 stb.), elég cinkes lenne, ha pont a saját termékébe nem építi bele!

(Mondjuk úgy én is csak 40 %-ban hiszek benne, mivel ha ezeket mind beleépíti, a PSP2-nek lesz egy szép ára)!

2010. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2011. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
már van tetudadtlan.a neve PS Vita.
2011. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!