Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Csak én fostam le a bokámat a...

Csak én fostam le a bokámat a PSP2 képei láttán?

Figyelt kérdés
Ha nem jönne ki a Killzone februárban, nem bírnám ki az NGP megjelenéséig :D
2011. jan. 27. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem a bokádat azért megfürdeted!:S
2011. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
öö, menj orvoshoz. Ilyen betegségről még nem is hallottam, biztos valami egzotikus helyen szedted össze. Ha fertőző, akkor karanténba kéne menned.
2011. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos a mostani influenza járvány, sürgősen menny el egy orvoshoz!!
2011. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát tényleg bűnronda:S Én továbbra is már a Nintendo 3DS-t várom, na az szép:D
2011. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kicsit furcsa, az tény, de azért bűnrondától messze van.

Ja és valószínű szebb lesz, csak béna volt a photoshoppos.


És ha már 3DS, az összes kézi Nintendo hihetetlen ronda kinézetre. Nem vagyok DS-hater, de ez tény, hogy ocsmány.

De amúgy én azért fostam össze a bokámat, mert várom az NGP-t, nem azért, mert milyen ronda.

Uncharted+Metal Gear Solid?! Bármikor bármekkora mennyiségbe jöhet.


Meg maga a vas, ami elég durva.

A processzor, az OLED-es kijelző, a 3G kapcsolat, a 2 analóg, masszírpad, érintőképernyő, sixaxis.

És ezt egy kis cuccosba belepréselni.


Meg trófeatámogatás.

Első nap meg akarnám venni, de elég valószínű, hogy 100 körül lesz, én meg 50-80 között adnék ki érte, meg ha majd fel lehet törni, mert ps3-ra elég venni a játékot, psp-re viszont már nem maradna zsé.

2011. jan. 27. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség megvenni első nap, mikor ennek a törésnek is ki kell forrnia, plusz még az ára is lemegy addigra! Én várnék vele biztosan akár hogy is fosnám telibe a bokámat!
2011. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülyeség, azért írtam azt, hogy "meg akarNÁM", és nem azt, hogy meg fogom.

Főleg, hogy Sony mostanában nagyon jól levédi a rendszereit, és alig lehet feltörni, gondolom egy ideig a PSP2 is védett lesz.

Viszont ha megjelenik egy új változat (ugye Sony mindig jelenít meg slim-et is), akkor azt már muszáj leszek megvenni.

2011. jan. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!