Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első karcok az új telefonon....

Első karcok az új telefonon. Ti is megőrültetek az első karcok láttán?

Figyelt kérdés

Mert engem mióta megjelent rajta a karc, kapkod az ideg xD

Az előző telóimnál is így volt.


Ti hogy "éltétek túl/át" az első karcokat?

Amúgy az enyém nem is karc, hanem kb 3 ilyen pici pontocska, amik alig látszanak, de hát zsírúj a telefon, és már most...:S


2010. szept. 24. 22:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én az első pár héten nagyon vigyázok rá, utána már csak szitkozódom és nyelek
2010. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az első két telefonomnál még én is ki voltam akadva, még az ujjlenyomatokat sem bírtam elviselni rajta. Most viszont már úgy tekintek rá mint munkaeszközre, használati tárgyra, egyáltalán nem érdekel, ha karcosodik, ez a használattal jár.
2010. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Első: Én is nagyon vigyázok mindenemre, de ez így sikerült, nem tudom, nagyon véletlen volt, és most ideges vagyok miatta :D


am köszi a válaszaitokat :)

2010. szept. 24. 22:38
 4/23 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel, tudom, hogy előbb-utóbb úgyis karcos lesz minden telefon. Egyébként sem fogja senki a karcokat nézegetni.
2010. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik ok, ami miatt nem veszek drága telefont. Akármennyire is vigyáz valaki a telefonjára, előbb-utóbb megjelennek a karcolások. Mivel nem öltem bele túl sok pénzt, ezért nem nagyon érdekelnek a karcolások.
2010. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
utolsó [4.]: Hát épp ez az! Az enyém kib.szott drága volt, legalábbis szerintem. Azért nem akkora az ára, mint az iPhone 4-nek, de akkor is...áhh :S
2010. szept. 24. 22:42
 7/23 anonim válasza:
Az enyémnek be van törve a kijelzője. De leszarom. :)
2010. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Én előző telefonomat 4,5 évig használtam, majd újat kaptam és anyum használta tovább. Úgy adtam neki oda, hogy rajta volt az eredeti védőfólia a kijelzőjén. Sose vitt rá a lélek, hogy leszedjem róla, mert a fólia karcos volt, és mindog rosszul lettem a gondolattól, hogy azok a karcok a kijelzőn is lehetnének...

A mostani telefonomon nem akart megmaradni a fólia, így a 4 sarkát leragasztottam celluxszal. Amúgy állítólag lehet is kapni ilyen fóliát.

A jelenlegi telóm hátlapja fém, és elkezdtett karcolódni, így matricát raktam a közepére, ahol a legjobban elkezdett karcolódni.


24/L

2010. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A telefon használati tárgy, nem dekoráció, sosem érdekelt, hogy néz ki. Működjön, az a lényeg.
2010. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nkem egy hetes a telem és króm az oldala a godolattól is rosszul vok mihez fogok kezdeni ha az ott neki áll karcolódni,kopni. Kijelzőn nem izgulok azon van fólia, hátlapja cserélhető az nem nagy szám (nokia 5230) na de a króm részétől félek...
2010. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!