Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek még megjelenik...

Szerintetek még megjelenik idén a Psp2?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. A psp már most is a legcombosabb kézi konzol, de a DS így is veri az eladásokban. Fura lenne ha ezek után egy mégdrágább verziót piacra dobnának.
2010. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Nintendo 3DS után fogják szerintem kiadni, mert próbálják majd legyőzni az új Nintendo-t:) (ami nem fog sikerülni úgyse...)
2010. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a Sony nagyon makacs akar lenni és bízni akar a sikerben(az lesz-e?), akkor úgy 2-3 évig még hagyni fogják a PSP2-t!

Jelen pillanatban a PSP a legolcsóbb kézikonzol+10 éves ciklusra tervezték(most van úgy durván félúton)!

Jó a 3DS, ezt nem vitatom, de durván annyiba fog kerülni, mint egy PS3 és csak bizonyos szögből látható 3D-ben a játék!


Szerintem nem fogják még kiadni egy darabig az új PSP-t!

Max. egy 4000-es modellt!

2010. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már nem psp lesz a neve a (psp2 nek ) hanem Playview lesz a neve és ugy 2012-2013 ba lyelen meg.
2010. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
PS2P van ojan és 2011 re ki fog jönni és azt még NE kibáljuk el hogy jobb a DS mint a ps2p mert pld látom ezt nos ez a jobb de van jobbis amiről nem is tudunk pld ps move azt hittem aza legjobb izé hogy benne vagy nos jobb a xbox kinect vagy mia neve
2011. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mindenki eldönti magának, hogy mi a jobb?

Most ilyen, hogy 3D, amit csak egy adott pontból látsz szemüveg nélkül és kb. fél óra játék után megfájdul tőle a fejed, az nagy érv?

(Van PS3-ra is, szóval nem kell az oltás a DS fanboyoktól!)


Ha jó játékok jönnek PSP2-re (God of War, MGS, Uncharted meg a többi), akkor tuti veszek és nekem ez számít, nem az, hogy milyen erős lesz!

2011. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az utolsóval eggyetértek
2011. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!