Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ugye erre nem képes az APPLE?...

Ugye erre nem képes az APPLE? Ugye ez csak egy pletyka?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy iPad Airt vásárolni mert azt mondják stabil, jó a támogatottsága 2-3 évig jön rá frissítés, szoftver.

De azt olvastam, ez egy trükk!


Az Apple kihoz 1-2 IOS frissítést, és utána kihoz egy olyat ami belassítja a készüléket, hogy vegyél újabbat, modernebbet!

Mondjuk most van IOS 8, majd kijön az IOS 9-10 és az már belassítja az iPad Airt!


Igaz ez? Ugye nem ilyen gonoszak? Ez csak pletyka igaz?



2014. szept. 21. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Semmivel se különb az apple támogatottsága az androidnál. 1 vagy max 2 frissítés és már nem bírja a vas.
2014. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ha most veszel ipad airt, akkor még 2 évig biztos, hogy nem lesz vele semmi gond.


tavaly jelent meg, 3 évig gond nélkül működnek az apple termékek a legújabb frissítésekkel.

2014. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy kijottek az I-pod oknak nem tudom melyik generacioja, de a kissebik zenelejatszó, akkor az olyan volt, hogy akkut nem lehetett benne cserélni. 2Év után vehettél másikat. Volt egy fickó, aki neten inditott egy "lázadást" és az apple végül külön részleget nyitott akku csereleshez. Nem tudom hol lattam, de volt erről egy kis film.
2014. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem frissíted, ennyi.
2014. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Figy, nekem ey regi ipad 2-m van, rajta van az iOS 8 (valószínűleg nagyon fő verziót már nem fog kapni) és hibátlanul fut.

Tehát nem igaz.

Az viszont igen, hogy sok új funkciót amit simán elbírna a gép azt nem kap meg. Ez viszont tuti azert van, hogy ha akarod azokat a funkciókat akkor vedd meg az újabb készüléket.

2014. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3: a "villanykörte összeesküvésben" volt a srác, ha jól emlékszek a film címére.
2014. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na az könnyen meglehet :)
2014. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem gonoszság, kedves kérdező. Ezt úgy hívják: piacgazdaság.
2014. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Most gondolj bele picit... Az Apple-ben néha én sem bízok, nekem van egy régi iPhone 4-em, meg egy 5S-em. A 4 már nagyon öreg, de minden fut rajta, nem lassú, és az IOS 8-ra már nem lehet továbbfrissíteni. Részben azért, hogy vegyél újat, de tudod ezek a technikai eszközök fejlődnek annyira, hogy egész egyszerűen csak műszakilag ne bírják el az új operációs rendszert, vagy kevésbé mint az új... ez nem feltétlenül csupán piacgazdaság, ez fejlődő technika is egyben.
2014. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Iphone 4S évig van támogatva( fő verzió).i4Sen ami 2011-es modell,nem akad az iOS 8.

Még mindig az iphone a leghosszabb ideig támogatott rendszer,az android csak 1-2 évet van támogatva.

2014. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!