Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nincs hang az iPad em...

Miért nincs hang az iPad em en, játék, és Safarin nincs hang, a YouTube alkalmazásban már van hang, nem értem, valaki segíteni?

Figyelt kérdés
IPad Air 64gb mobilnetes. még annyi fülesen mindenhol van hang, nem vagyok benne biztos de mintha azóta nem lenne mióta IOS 7.0.6 van, de nem vagyok ebbe biztos. Sokat használom de kétlem attól lenne, mert eleve YouTube alkalmazásba ugye van hang.

2014. febr. 25. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul mondtam Safari ba van hang, Facebook ba megnyitót YouTube ba nincs , meg a mátékok nak...
2014. febr. 25. 15:21
 2/5 A kérdező kommentje:
J*
2014. febr. 25. 15:21
 3/5 dromedarbalu ***** válasza:

Valahol valamit elállítottál.

Nekem is előfordult az ipadom mal.

2014. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dromedarbalu ***** válasza:

Néz meg a mute gombot. :) az az.


Ma is ezt csinálta nekem.


Mute= némító gomb ha látsz ott egy pici piros pöttyöt akkor be van kapcsolva azért nincs mindenütt hang

2014. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vok huyle -.- az eleve az elforgatásra van állítva, meg akkor semminek nem lenne hangja , de itt csak játéknak és Facebook nak nincs
2014. febr. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!