Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kéne egy laptop? (többi lent)

Kéne egy laptop? (többi lent)

Figyelt kérdés
valami olyan laptop kéne ami eltuna vini játékokat is és még netezni is lehet rajata viszonlag nem lassan azt seretném hogy a lapto tulajdonasoak ajáljonak modják el sajátjaiknak elönyeit és hátrányait

2013. szept. 22. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos. Én tudnék neked ajánlani laptopokat, sőt mivel egy üzletem van, így akár olcsóbban is tudnék hozni, személyes átvétellel, de ez nem a reklám helye. Először is, milyen laptopot szeretnél? Mekkora méret? Szín? Milyen árkategóra?
2013. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
max akor tudnám személyesen átveni ha Szeged közelében van ez az üzlet mert igy is én délvidéken(Határontúl) lakom l
2013. szept. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!