Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop 100 ezer értékben?...

Laptop 100 ezer értékben? Tovább lennt.

Figyelt kérdés
100 forintom lenne 1 új laptopra (használt véletlenül sem érdekel) netezésre youtube filmnézés esetleg 1080p (nem muszály)! És ha lehet egy pár játékra (nem battlefield 3-ra gondolok) például netes vagy ilyen 2000-2006 os játékok-ra gondolok esetleg még ami nagyon kéne hogy fusson normál grafikán az a lol (leaguae of legens) mivel azzal nagyon szeretek játszani! Esetleg még max egy 10-20k rá mehet de ennél több ne legyen! Vélemény?

#film #játék #olcsó #kiló #laptop #youtube ajánlat
2013. aug. 31. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég jó laposokat lehet venni ilyen ár érték arányban.

Hát most nem fogok neked egy márka háborút indítani, hogy milyet is vegyél, mert azt te tudod. Én Dell-t vennék annyi biztos, csak kicsit drágábbat. :D Annyit mondok, hogy az MSI laposokat kerüljed el messzire, meg az olyan eMachines féléket. :)

Ha ezt akarod játszani, akk kell egy kis igény...

[link]

Itt nézz szét, s talán találsz is számodra megfelelőt. :)

[link]

üdv.

2013. aug. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem jó uccsó linket adtam meg... xD

Ezt akartam!

[link]

2013. aug. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönm de azt hallottam hogy a Dell laptopok kiégnek ha játsznak vele mert rossz a hűtésük! Mennyire igaz ez ?
2013. aug. 31. 09:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja még valami amit kifelejtettem lehetőleg DirectX 11 et is futtasson a vidi kártya! Az AMD Athlon HD PL: 7130 az ilyent már tud, de az Intel Pentium Dual-Core P6200 viszi vagy egyáltalán melyik a jobb vidi kártya intel vagy amd vagy ati nvidia stb ?
2013. aug. 31. 09:56
 5/9 A kérdező kommentje:
És még annyitól vagyok megijedve hogy majdnem az összesen linux van ezt még nem használtam nekem csak is Win 7 és Xp kell de az XP már elavult úgyhogy minden képpen Win7 kéne rá mivel az nagyon jó Op rendszer főleg mert a legtöbb játékot (gondolom) nem futtatja a linux eddig az összeset futtatta ha régi volt ha új a Win7 szóval előnyösebb és nem tudom hogy kell kezelni hallottam hogy nyíltforráskódú de ez engem nem érint, azt is hallottam hogy innen futtatnak játékszervereket arra nagyon jó a linux mert pl azt én is csinálom! Csak egy gond van az asztali géppel hogy 1 évben többet megeszik mint egy laptop ára! És mennyire lehet ezekre törtet rakni mert win7 64 bites Cd-n nincs! 32bites nem jó mert 4 giga ramot nem kezel! De ezt ugye te is tudod!
2013. aug. 31. 10:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj elnézést 2 vel ez előtt nem AMT athlon hanem AMD raedon
2013. aug. 31. 10:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj elnézést 2 vel ez előtt nem AMD athlon hanem AMD raedon
2013. aug. 31. 10:24
 8/9 A kérdező kommentje:

Én ezt szemeltem ki Acer Aspire E1-531 [link]

Szerintetek megéri?

2013. szept. 1. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Jézusom de sok kérdés. :D

AMD meg Ati ugyan az a cég. AMD megvette. Tök mindegy melyiket veszed. Nvidia is jó. Directx 11-nek simán mennie kéne. Van cd-n 64bit-es win 7, én win 8-at használok ami lassan egy éve van a gépemen. Dell M5110 laposom van, 4 magos, amd a6-os radeon és nincs vele gondom a játékoknál. Vettem alá egy jó coolert. Ha kell, akk alá is kapcsolom. Több mint két éve van nálam. 3 év garanciával. Jó kis lapos ez amit kinéztél. Azért várj még véleményeket... Sikeres választást. üdv.

2013. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!