Miért nem olyan a játék grafikája, mint a youtube-on nézett videókban? Miért van ez, hol tudom beállítani a jobb grafikát?

Figyelt kérdés
Vettem xbox 360 arcade konzolt, és Fable 2-t játszok. Segítség gyanánt, felmentem youtube-ra megnézni valamit, és feltűnt, hogy lényegesen rosszabb az én xboxom grafikája a youtube-on látottakéhoz képest.
2009. aug. 19. 16:32
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem youtubeon is elég gyengének néz ki a játék.

Másrészt meg attól is függ milyen TVn nézed, meg milyen közelrő.

2009. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nem a játék csak egy film.A játék grafikájával készült bemutató.Ezért van hogy a játéknak gyengébb agrafikája de ha jön a játékban egy bemutato az sokkal jóbbmert az film amik belevannak vágva a játékba.Ez it a csaloka.
2009. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy arcade és nem premium.
2010. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már megvan a megoldása.... egyszerűen csak nem hd tévém van... egyébként tisztában vagyok vele, hogy a játékbeli kisfilmek százszor jobban néznek ki mint maga a játék rész... felesleges volt leírni.....
2010. okt. 25. 15:27
 5/5 anonim válasza:
Na ja . Egy Xbox 360 konzolhoz jól jön egy hd tévé. Mondjuk mi fordítva csináltuk. Egyébként még az is lehet, hogy mondjuk a videó nagy felbontású de a monitorod pedig kicsi ezáltal összenyomja valamelyest a videót ezáltal szebbek néz ki a videón a játék.
2010. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!