Apple ipad air vagy sony xperia z tablet? érveket is szeretnék olvasni kö szi

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 18:16
 1/7 Pirenius válasza:
Xperia tablet Z mert jobb a processzora és a kamerája és jobban is néz ki és még vízálló is.
2014. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szkubi duu válasza:
ha rá googlézol hogy 2014 top 10 tablet akkor az air az első. ez miért van előző válaszoló?
2014. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xperia Z-vel nincs tapasztalatom. Eredetileg azt vettem volna, de rájöttem, hogy a 16:9-es kijelzővel nem fogok tudni megbarátkozni. Úgyhogy mélyebbre nyúltam a zsebemben, és vettem egy Airt :) Eddigi tapasztalataim nagyon pozitívak vele kapcsolatban (imádom:).
2014. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Alma: 4:3 képarány, megbízható szoftverbolt, 3 év után is ugyanúgy működik, jobb uzemido, kevésbé testreszabhato, pl lasabban jutsz el az email appba, roszabb kamera, jobb pixelsuruseg, kicsit konyebb a sonynal


Sony: android, tehát widgetek kinyitod ranezel az általad beállított képernyőre megnézed az időt teendőidet és az emailedet, jó alkalmazaskínálat de kell rá virusirto és könyebb elrontani mert beleirhatsz akár a rendszerfajlokba is, bővíthető, 16:9 képarány, vízálló nem kell félteni a téától, kávétól, jobb kamera, bár nem profi de tűrheto fotókat csinál, táviranyitóként is működik, usbvel össze köthető a géppel és microusb usb csatlakozó töltő mindenhol van míg lightning nem mindig.


Miért az ipad a népszerűbb? Mert apple és aki egyszer álmát használ az sokat fogja azt használni, illetve mert tényleg jó. Nekem sonym van. Mert az tetszett és vízálló, és most már azért mert testreszabhatóbb. Ezt az érvet, amikor megvettem nem tudtam.

2014. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó személyében végre megismerhettünk egy pártatlan, objektíven gondolkozó válaszolót :) Egy dologban nem értek egyet, az az, hogy lassabban jutsz el az e-mail appba. Nem tudom, itt pontosan mire gondolsz, de nekem főoldalon egy érintés, és már látom is a fiókom. Többet is be lehet állítani.
2014. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy számomra a legzseniálisabb az Airben, az a csodálatos kijelző, és az ennek ellenére nagyon hosszú üzemidő. Még aktív használat mellett is kibír 2-2,5 napot, ha nagyon sokat koptatom, akkor 1,5-2-t.
2014. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben Air. :) Csodaszép fotókat, videókat, panoráma képeket készít, és eszméletlenül gyors. Én jelenleg rajta vagyok az "ügyön" hogy beszerezzek egyet, csak még gyűjtögetek. Eszméletlen dizájnja van, és stabil, megbízható operációs rendszer. A hardver egyszerűen tökéletes. 64 bites proci, a kijelzője ámulatba ejtően szép, és nagyon gyors gép. Jelenleg a toppok toppja között van tabletben :) Én biztosan iPad Air-t vennék. Szép napot! :)
2014. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!