Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet-en ugyanolyan kényelmes...

Tablet-en ugyanolyan kényelmes olvasni, mint egy ebook olvasón?

Figyelt kérdés
Van jó program tablet-re, már a fényviszonyok miatt. Úgy tudom az ebook olvasón optimalizálva van a fényerő, h kényelmes legyen a szemnek.
2013. márc. 17. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kijelzőtől függ.
2013. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyhogy? Nem arra gondolok, h mekkora, v hogy milyen felbontású, hanem a fényviszonyokra... Van-e lényeges különbség, ami az olvasáshoz kényelmes.
2013. márc. 17. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeretek a tabletemen olvasni, szép képe van. A legnagyobb különbség, amit megemlítenék, hogy a könyvolvasókban általában nincs háttérvilágítás (az einkesekben - legalábbis nagyon kevésben van). Hosszú távon, főleg sötétben a tablet kicsit fárasztóbb, viszont az einkhez kell lámpa.

Elég sokféleképpen konfigurálható olvasók vannak tabletre is, ingyen is, azzal nincsen hiba.

2013. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan erre voltam kíváncsi, köszönöm!
2013. márc. 17. 21:25
 5/6 anonim válasza:
Tökéletesen ugyanolyan, ha mindkettővel egy jó fotel mellett ülsz egy lekvárosszalonnával.
2013. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírom hosszú távon a háttérvilágításos kijelzőket, pl iPad, vagy telefon, ráadásul az akku üzemidővel is vannak gondok. Viszont az Amazonos e-ink nagyon szimpatikus, még asztali lámpa mellett is.
2013. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!