Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az LG Gpad-ról?

Mi a véleményetek az LG Gpad-ról?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri megvenni ha OKOSTELEFONOM van( Nokia Lumia 620, de teljesen ismerem az androidot, hiszen már azt us használtam, root, rom stb.) ?

Internetezésre, játékra, filmnézésre kellene. Szerintetek nem lenne felesleges a Nokiám mellett, mert akkor vennék egyet Húsvétra?

Előre is köszönöm a választ!



#tablet #LG #LG Gpad
2014. jan. 1. 15:13
 1/2 Benkő Bíborka válasza:
Szerintem egyàltalàn nem felesleges. Nekem is van tabletem (ezt is arrol ìrom) ès mègis szeretnèk egy okostelefont. A telefon jò ha elmèsz valahova, de ha otthon vagy hidd el nekem a tablet jobb, mint a laptop vagy a tv.
2014. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem g padem van es sztem az egyik legjobb tablet a piacon ha varsz egy kicsit az lg kihozza a g pad fejlesztett valtozatat amelyben lesz mar sim. Avteljesitmenye alapjan is benn van a top 3 tabletben. Sztem mindenkepp ezt vedd!
2014. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!